reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć! My mamy nowofundlanda także jeszcze większa rasa od owczarka :) też mamy nadzieję, że jakoś zaakceptuje nowego członka rodziny. Póki co zauważyłam, że na spacerach ze mną jest bardzo wyczulona żeby żaden inny pies się nie zbliżył do mnie. Tak, jak na ogół olewa wszystko dookoła tak teraz zdarza jej się szczeknąć czy warknąć. No i zdecydowanie bardziej zaczęła słuchać się mnie niż męża. Myślę, że ona dobrze wie, że coś się dzieje i jakaś taka opiekuńcza się zrobiła :)) kochana niucha :)
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży miałam amstaffa, normalnie przyjął dziecko. Ale to ogólnie był bezproblemowy i dobrze ułożony pies;-)
 
hej dziewczyny, podczytuję was od kilku dni, próbuję się wkręcić w temat, ale tak szybko produkujecie te posty, że nie nadążam. mam 30 lat, i niespełna 2-latkę do ogarnięcia, planowaliśmy wcześniej się zacząć starać o drugie, ale wyszła cesarka z Roksanką, potem jeszcze coś, a potem się udało za 2 razem, czekamy na chłopczyka, na 8 lipca mam mieć cesarkę, mieszkamy w Danii. mam nadzieję że jeszcze nie za późno do was dołączyć ?:)
 
Czesc Ianka
Nigdy nie jest za pozno :) poza tym, przed niektorymi z nas jeszcze 2 miesiace, wiec calkiem sporo,jak y nie patrzec :)
 
Witam Was drogie dziewczyny :)

Chciałabym przyłączyć się do Was. Jak widać na suwaczku jestem w 33 tyg ciąży, ale bliźniaczej :) Oboje z mężem bardzo się cieszymy, że spotkało nas podwójne szczęście. Mamy już prawie 6 letnią córkę, która również nie może się doczekać narodzin rodzeństwa. Tym razem spodziewamy się chłopca i dziewczynki. Ostatnią wizytę miałam w 31 tygodniu i wtedy dzieci ważyły 2000 g i 2100 g. Chciałabym, aby urodziły się jak największe, bo sama chyba bym się bała wziąć na ręce takie maleństwa. Następna wizyta 5 czerwca. Mam nadzieję, że dzieciaczki znowu super urosły.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry