reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Was drogie dziewczyny :)

Chciałabym przyłączyć się do Was. Jak widać na suwaczku jestem w 33 tyg ciąży, ale bliźniaczej :) Oboje z mężem bardzo się cieszymy, że spotkało nas podwójne szczęście. Mamy już prawie 6 letnią córkę, która również nie może się doczekać narodzin rodzeństwa. Tym razem spodziewamy się chłopca i dziewczynki. Ostatnią wizytę miałam w 31 tygodniu i wtedy dzieci ważyły 2000 g i 2100 g. Chciałabym, aby urodziły się jak największe, bo sama chyba bym się bała wziąć na ręce takie maleństwa. Następna wizyta 5 czerwca. Mam nadzieję, że dzieciaczki znowu super urosły.

ale czad!

podwójne szczęście!

przy okazji gratuluję pozytywnych wieści z wizyt i jak zwykle trzymam kciuki za "cięższe przypadki" :tak:
 
reklama
Witam Was drogie dziewczyny :)

Chciałabym przyłączyć się do Was. Jak widać na suwaczku jestem w 33 tyg ciąży, ale bliźniaczej :) Oboje z mężem bardzo się cieszymy, że spotkało nas podwójne szczęście. Mamy już prawie 6 letnią córkę, która również nie może się doczekać narodzin rodzeństwa. Tym razem spodziewamy się chłopca i dziewczynki. Ostatnią wizytę miałam w 31 tygodniu i wtedy dzieci ważyły 2000 g i 2100 g. Chciałabym, aby urodziły się jak największe, bo sama chyba bym się bała wziąć na ręce takie maleństwa. Następna wizyta 5 czerwca. Mam nadzieję, że dzieciaczki znowu super urosły.


Witaj Darunia :)
 
Witaj Darunia i gratuluję podwójnej ciąży :-)
 
Ja tu witam nowe babeczki na forum, a sama nigdy się tu nie przedstawiłam, więc nadrabiam :)

Mam na imię Lilla, jeszcze mam 29 lat. Małż już 30-letni. Małżeństwem jesteśmy od 13.09.13r, a w ciążę zaszliśmy miesiąc później. Pochodzę z Gdyni, mąż ze wschodu PL ale mieszkamy w Holandii bo mój Ł. tu od 9 lat rezyduje, a ja za chłopem przeprowadziłam się tu na początku zeszłego roku. Mamy cudowną, trzyletnią sunię mopsa, która jest naszym pierwszym dzieckiem. Czekamy na ludzkie dziecię, które ma się pojawić w okolicach 4 lipca.
 
I jeszczd tu sie przywitam! Mam na imie Kasia i jestem z warszawy.
Termin mam na 12.07, czekamy na corcie Oliwie. Niestety najprawdopodobniej przez moja wade macicy mala nie moze przekrecic sie prawidlowo i wciaz lezy poprzecznie wiec szykuje sie na cesarke.

To moja druga ciaza. pierwsza - blizniacza- zakonczyla sie w 23tc wiec Oliwka bedzie miala anielskie rodzenstwo.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry