reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

natkusia

♥ Synusiowa Mama ♥
Dołączył(a)
15 Sierpień 2011
Postów
4 979
Miasto
Śląsk
Drogie Sierpnióweczki!

Tu napiszcie coś o sobie, żeby poznać się lepiej na starcie 9-cio miesięcznej przygody
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

 
reklama
No to ja zaczynam ;-)

Mam na imię Natalia, mam 26 lat i mieszkam na Śląsku :-) Jestem mężatką od 2,5 roku i mamy już 1,5 rocznego synka Michasia, który jest Łobuzem i jest wszędzie :-D ale kocham go całą sobą i nie wyobrażam sobie życia bez niego :-) decyzje o drugim dziecku podjęliśmy świadomie bo zawsze chcieliśmy mieć różnicę między dziećmi ok 2 lat. Co do płci to oczywiście podświadomie chciałabym córeczkę aby była parka ale jak będzie chłopczyk to też dobrze - byle dzieciątko będzie zdrowe :tak:
To chyba tyle o mnie :-)
 
Hej. Mam na imię Monika, mam 34 lata i to będzie moje pierwsze dziecko. Mężatką będę 4 stycznia. Pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego i studiuję Pielęgniarstwo. Długo się nie staraliśmy, bo tylko 2 miesiące :) Chciałabym urodzić córeczkę ale jak będzie syn czy dwa szczęścia na raz to też będę szczęśliwa. Tak jak Natkusia napisała - najważniejsze, żeby było zdrowe.
 
Witam Was :) Mam na imię Alicja. Mam synka Kacperka,który ma 14msc i jest cudowny. Myślę,że ucieszy się z młodszego rodzeństwa, bo lubi dzieciaki! Zaszłam w ciąże w pierwszym cyklu starań i jeśli będzie dobrze- a musi być- to będę mieć drugie sierpniowe dziciątko :) Ja sama też jestem z sierpnia Pozdrawiam Was!
 
To i ja napiszę coś o sobie. :-)

Mam na imię Magdalena, lat 37. Od ponad siedmiu lat żyjemy w podstawowej komórce społecznej (jak mawia mój tata), od ponad czterech jestem mamą Juliana. Mieszkamy za granicą.

Z drugim dzieckiem trochę czekaliśmy, bo budowa domu sporo się przeciągnęła, ale teraz wiem, że dobrze, że tak się stało... Julian miał nas tylko dla siebie przez dłuższy czas, stresy budowlane mam za sobą i w spokoju mogę się delektować ciążą. :tak:

Z zawodu jestem architektką wnętrz i już zaczynam planować pokój dla dziecka. :-D
 
To teraz ja.
Nazywam się Klaudia. Jak na razie to jestem najmłodsza, mam 21 lat. Od 3 lat jestem w związku z najcudowniejszym mężczyzną na świecie. Studiuje resocjalizację, i pracuję w kawiarni. Maleństwo, nie powiem, może szybko się pojawiło, ale jesteśmy na nie gotowi, i tak planowaliśmy, i nie możemy się doczekać. :-D
 
Witam się i ja! Aneta lat 25, żona mojego kochanego męża i mama rocznego Adasia ;) Nasze drugie szczęście troszkę Nas zaskoczyło, mieliśmy rozpocząć starania w przyszłym roku;)
Pozdrawiamy ;*
 
reklama
Czesc dziewczyny!

Mam na imie Judyta i mam 27 lat. Jestem mama 4-letnich blizniaczek Amelki i Anastazji :-) Chcielismy miec jeszcze jedno dziecko i nareszcie sie udalo!:tak: Staralismy sie rok o fasolke... Mam nadzieje na spokojna ciaze i porod. Moje corki urodzily sie w 28 tc. i choc byly silne, swoje musielismy wszyscy wycierpiec. Na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo:tak:

Mieszkamy w UK, a obecnie zajmuje sie tworzeniem slodkosci :-D Jak ktoras chcialaby narobic sobie smaka to zapraszam :-D

https://www.facebook.com/pages/Judys-Cakes/687424974601025
 
Do góry