reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Witajcie :)

Mam na imię Agata i w sierpniu skończę 25 lat. Pochodzę z Wrocławia, aktualnie mieszkam w Czeszowie, rodzinnej miejscowości mojego Męża. Małżeństwem jesteśmy od 13 października 2012 r. Oboje pracujemy w jednej z fabryk we Wrocławiu, tam też się poznaliśmy :)

Nasza Córeczka, Weronisia ma przyjść na świat w okolicach 13 sierpnia :) To moja pierwsza ciąża.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy! ;)
 
reklama
Witam
Od jakiegoś czasu podglądam Was w ukryciu więc może przedstawię się. Mam na imię Magda, mieszkam we Włocławku, chyba należę do starszyzny, w tym roku (ale dopiero w grudniu) skończę 37 lat, od 15 lat jestem mężatką, mam 13 letniego syna Adriana (chyba też najstarszego) od 7 lat staraliśmy się o drugie dziecko. Na pierwszej wizycie lekarz zapytał mnie czy zrobię badania genetyczne i wtedy zaczęły targać mną różne uczucia, dopiero wtedy dotarło do mnie ile mam lat. Na szczęście badania wyszły prawidłowo, w międzyczasie pobyt w słynnym szpitalu włocławskim, krótko po tragedii, która miała miejsce, uświadomiły mi jak bardzo pragnę tego dziecka.
Hania ma urodzić się 10 sierpnia, taki prezent na urodziny męża.
 
Ostatnia edycja:
Cześć :)
Czytam Was od kilku miesięcy ale brak czasu spowodował, że nie odważyłam się napisać, tym bardziej że strasznie rozpisane towarzystwo z Was:-). A może nawet coś naskrobałam ale nie dałam rady nadążyć, już nie pamiętam:-D Teraz od kilku dni na L4 więc czasu trochę więcej. Mam na imię Magda, mam 36 lat i to moja 3 ciąża, po bardzo długiej przerwie. Termin na 19 sierpień, synek, przynajmniej tak twierdzi lekarz:tak:. Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
Witaj Magda!!!! Rozgość się i śmiało włączaj w nasze tematy. U nas większość na L4, więc czasu na skrobanie mamy dość!!!! :-D
 
reklama
Do góry