reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Witam wszystkie sierpnióweczki i nie tylko:) podczytuje Was ale do tej pory jakaś tak zeszło ze się nie zarejestrowałam aż do dziś :) Ja także z sierpnióweczek przynajmniej taką mam nadzieję...( termin porodu 5 sierpnia 2014) . Coś o sobie hmm 32 lata dwóch facetów w domu starszy( mąż) i młodszy 12 lat ( Wiktor) a w brzuchu znowu chłopisko , przynajmniej według lekarza :) Starszy brat uszczęśliwiony a ja po cichu liczyłam na córę ale cóż widać jestem skazana na facetów :)
 
reklama
Witam wszystkie przyszle i obecne mamusie, od dłuższego czasu staram sie czytac wszystkie Wasze posty, ale i tak nie nadążam. Moze i póżno, ale postanowilam sie dołaczyc, chociaz nie wiem jak mi to bedzie wychodzilo, nie lubie sie udzielac na forach, poniewaz jestem niesmiala i wole sie nie udzielac. Chcialabym porozmawiac z Wami tautaj o wszystkim. Dobra chyba sie rozpisalam, za bardzo, teraz cos o sobie, jestem ze Szczecina, jest to moja druga ciąża, pierwsza niestety nieudana, tym razem jest lepiej ale tez nie do końca, obecnie jestem w 34tc, i niestety od paru lat choruje na nadcisnienie, niedoczynosc tarczycy, i teraz okazalo sie ze mam łożysko jak w ciaży donoszonej, to tak w skrócie o mnie. Ciesze sie bardzo ze jest takie forum jak te, bo mozna sie sporo dowiedziec.
 
Cześć dziewczyny! Stwierdziłam, że może i ja się odważę i aktywuję w końcu nie tylko obserwując i podczytując co u Was :) Właściwie jestem z Wami od samego początku ale jakoś przed 12 tygodniem ciąży gdy czytałam jak dziewczyny się wysypują to byłam nieco przerażona i jakoś się wyłaczyłam i przestałam czytać główny watek żeby się nie dołować, ale później znów zaczełam Was podczytywać.
Trochę o mnie:Jestem Ewelina, mam 28 lat, jestem w Krakowa, to moja pierwsza ciąża, choruje na cukrzyce typu I (od początku ciąży jestem na pompie insulinowej) do tego mam niedoczynnosć tarczycy...stąd te moje wszelkie strachy i obawy o których pisałam... :) W brzuszki nosze małego łobuziaka- chłopca :) termin z OM wypada mi teoretycznie na 14.08 ale jak dotąd na każdym usg wychodzimy 2 tygodnie wcześniej...

Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona, mimo iż tak długo siedziałam jak mysz pod miotłą :)
 
reklama
Do góry