reklama

Poznajmy się!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2014' rozpoczęty przez xdorotaa, 1 Marzec 2014.

1. xdorotaa

xdorotaa Fanka BB :)

Niech każda dziewczyna skrobnie coś o sobie, skąd pochodzi czym się na co dzień zajmuje, interesuje :)

Zaczne od siebie , imie wynika z nicku :) mam 25 lat i jestem szczęśliwą mamą Piotra z maja 2012 a od 3 lat mężatką. Pochodze z Bydgoszczy. Ukończyłam chemię kosmetyczną, ale na pracuje w branży IT ;)

2. irving

irving Fanka BB :)

Hej :) mam na imię Kasia, mam 24 lata, pierwszy raz zostanę mamą :) Jestem mężatką od 2 lat :)

3. reklama
  4. waniliowa-mama

waniliowa-mama Zaciekawiona BB

Witam jestem Kasia mam 25 lat i pochodzę z Gdyni. Jestem fryzjerką i szczęśliwą mężatką od 2 lat.

5. kirsza

kirsza Fanka BB :)

Hej, mam na imię Ania jestem z Wrocławia, to moje drugie dziecko. Synek ma prawie 6 lat, a ja 30. Po ślubie 10 lat.
    Pracuję w bankowości:)

6. sylwunia201

sylwunia201 Fanka BB :)

Witam! Jestem Sylwia. Mam 29 lat.Mam 6 letnią córeczkę.

7. mama_fasolinki

mama_fasolinki Początkująca w BB

Mam na imię Patrycja. Mam 24 lata i niedawno skończyłam studia o profilu medycznym. Nie było mi dane zacząć pracy, gdyż dowiedziałam się że spodziewam się dzidziusia. To moja pierwsza ciąża. Pochodzę z okolic Trójmiasta :)

8. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Mam na imię Sylwia, mieszkam w Częstochowie. W tym roku stuknie mi trzydziestka ale urodzę jeszcze przed :) Jestem przedstawicielem handlowym. Nie mam dzieci i nigdy wcześniej nie byłam w ciąży. Za pięć dni mam pierwszą rocznicę ślubu.

9. Anita1990

Anita1990 [url=http://www.suwaczki.

Hej dziewczyny :) ja mam na imie Anita, mam 23lata i to moj pierwszy dzidzius. Z wyksztalcenia bede pedagogiem zostaly mi jeszcze 3m do obrony a obecnie pracuje w perfumerii:) strasznie sie stresuje i mysle ze tutaj znajde odpowiedz na wiele nurtujacych mnie pytan:)

10. reklama
  11. pathanka

pathanka Fanka BB :)

Hej ja mam na imię Patycja mam 30 lat, jestem 5 lat po ślubie. Mam synka Jasia. Z wykształcenia jesem polonistką, ale pracuje w handlu. Pochodzę z Konina - wielkopolskie.

12. bobiczka

bobiczka Fanka BB :)

Hej Dziewczyny z wielką przyjemnością dołączam do forum :) Mam na imię Kasia 27lat - jestem mamą 11mc Kubusia, mieszkam w Krk, z wykształcenia dziennikarka z zamiłowania wizażystka :))

Poleć forum