reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

xdorotaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Lipiec 2011
Postów
1 482
Niech każda dziewczyna skrobnie coś o sobie, skąd pochodzi czym się na co dzień zajmuje, interesuje :)

Zaczne od siebie , imie wynika z nicku :) mam 25 lat i jestem szczęśliwą mamą Piotra z maja 2012 a od 3 lat mężatką. Pochodze z Bydgoszczy. Ukończyłam chemię kosmetyczną, ale na pracuje w branży IT ;)
 
reklama
Hej, mam na imię Ania jestem z Wrocławia, to moje drugie dziecko. Synek ma prawie 6 lat, a ja 30. Po ślubie 10 lat.
Pracuję w bankowości:)
 
Mam na imię Patrycja. Mam 24 lata i niedawno skończyłam studia o profilu medycznym. Nie było mi dane zacząć pracy, gdyż dowiedziałam się że spodziewam się dzidziusia. To moja pierwsza ciąża. Pochodzę z okolic Trójmiasta :)

 
Mam na imię Sylwia, mieszkam w Częstochowie. W tym roku stuknie mi trzydziestka ale urodzę jeszcze przed :) Jestem przedstawicielem handlowym. Nie mam dzieci i nigdy wcześniej nie byłam w ciąży. Za pięć dni mam pierwszą rocznicę ślubu.
 
Hej dziewczyny :) ja mam na imie Anita, mam 23lata i to moj pierwszy dzidzius. Z wyksztalcenia bede pedagogiem zostaly mi jeszcze 3m do obrony a obecnie pracuje w perfumerii:) strasznie sie stresuje i mysle ze tutaj znajde odpowiedz na wiele nurtujacych mnie pytan:)
 
Hej ja mam na imię Patycja mam 30 lat, jestem 5 lat po ślubie. Mam synka Jasia. Z wykształcenia jesem polonistką, ale pracuje w handlu. Pochodzę z Konina - wielkopolskie.
 
reklama
Hej Dziewczyny z wielką przyjemnością dołączam do forum :) Mam na imię Kasia 27lat - jestem mamą 11mc Kubusia, mieszkam w Krk, z wykształcenia dziennikarka z zamiłowania wizażystka :))
 
Do góry