reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

reklama
Hej :)
Mam na imię Magda, mam 27 lat, jestem w 24 tc, czekam na dziewczynkę :)
Jestem już na zwolnieniu i dla rozwiania wszystkich moich ciążowych wątpliwości i po prostu rozrywki lubię sobie posiedzieć na różnych forach :)
Pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Witam dziewczęta, dawno się nie udzielałam na wątku, pisałam na początku. Nie wiem jak mam dołączyć do wątku, a bardzo bym chciała...Jak się okazało czekamy na Amelkę :) czyli będę miała dwie córeczki!!! Bardzo się cieszymy, bo pragnęliśmy drugiej córy! Siostra też oczywiście szczęśliwa! Nie wiem jak tam teraz u Was wygląda, ale z tego co pamiętam to było więcej "ujawnionych" babeczek :) pozdrawiam Was serdecznie!
 
Super Amelka ślicznie:) u nas jak będzie dziewczynka to też Amelka a jak chłopczyk to Aleks.Niestety dzidzia bardzo niesmiała i nie chciala sie ujawnic.Czekam na kolejne usg w 32 tc mam nadzieje ze sie dowiemy.Siostrzyczka czeka na braciszka
 
Witam sie i ja :)
Mam na imie Asia, mieszkam na stale na Wegrzech ale pochodze z Podkarpacia. Mam juz coreczke Lenke a teraz czekamy na braciszka - chcialam dwie dziewczynki ale wyszedl chlopiec :) Na forum jestem od dawna na grudniowkach 2012 i jeszcze wiosna jak sie okazalo, ze drugi dzidzius bedzie listopadowy czasem tutaj zagladalam, a teraz kiedy coraz blizej konca chetnie dolacze do Was Dziewczyny :)
 
Dzień dobry wszystkim mamusiom:) Jestem w 1szej ciąży, mieszkam pod Krakowem, jutro zaczynam 29tc. Mogę od razu się poradzić? Otóż mam efekt kamiennego brzucha czyli tzw. stawianie się macicy teraz w 7m-cu ciąży od kilku tygodni - kilka razy dziennie i trwa nawet przez godzinę- któraś z was ma? jak sobie z tym radzić i czy jest to powód do niepokoju? To 7 miesiąc ciąży:) to nie ból a dyskomfort - taki skurcz macicy utrzymujący się, bardzo twardy brzuch i często przechodzi, gdy się położę. Mój lekarz wie, potwierdził "stawianie się macicy" i kazał więcej odpoczywać, trochę postraszył, zalecił zwiększone dawki magnezu i nospę - przełamałam się i łykam apteczny magnez choć wolę naturalny a wszelkiej pozostałej chemii mówię "nie":) Ja nie wiem czy to nie skurcze Braxtona-Hicksa przygotowujące macicę do porodu. Wówczas nie trzeba się zupełnie martwić ani ingerować, bo to nawet pożyteczne jest. Jeśli jakaś dziewczyna miała, to bardzo proszę o odpowiedź- im więcej konsultacji, tym bezpieczniej się czuję:) dziękuję:)
 
Do góry