reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

Zapomniałam sie wpisać tak wiec nadrabiam:)

Na imię mi Agnieszka. Pochodzę z Gdańska. Mam 38 lat i dwójkę dzieci.
Dawid- lat 20
Martyna- 5
Z wykształcenia jestem urzędnikiem państwowym, pracuje w przychodni w sekretariacie.
Miło mi ;))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny, mam na imię Ela. Mam 26 lat, mieszkam w Niemczech. Z wykształcenia jestem inżynierem. Jestem w mojej pierwszej, upragnionej ciąży.
 
Cześć dziewczyny, nazywam się Ola, mam 27 lat, od 6 lat jesteśmy małżeństwem to nasza pierwsza ciąża :) mieszkam kawałek (50km) od Opola :) Z wykształcenia anglistka i literaturoznawca, pracuję w administracji :)
 
Witam i ja. Mam na imię Magda. Wiek 34 lata. Z zawodu jestem anglistką. Jestem w drugiej ciąży, mam już 13 letnią córkę Amelię. Z obecnym mężem mamy prawie dwuletni staż małżeński. To chyba tyle o mnie, przynajmniej na początek:)
 
Witam ! Mam na imię Marta. Mam 37 lat. Mieszkamy z mężem w Niemczech ale pochodzimy z Trójmiasta. Jestem w mojej upragnionej pierwszej ciąży i jeszcze nie mogę uwierzyć, że jednak się udało!!! :-) Termin mam na 18.11.2014.


Jestem magistrem chemii, po Uniwerku Gdanskim, pracuje tutaj w laboratorium. (połowy rzeczy w pracy teraz nie wolno mi robić... ;-))
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Drogie Matule, jestem Kaśka, Mama dwuletniej Kalinki, i ciężarówka, z terminem porodu na 26 listopada:)
Chciałabym do Was dołączyć, przyjmiecie mnie do swojej grupy?:)
 
reklama
Do góry