reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

musisz wejść na swój profil i w tabelce EDYTUJ SYGNATURĘ wkleić adres paseczka, potem enter i następna linijka. Tan link który podałam służy m.in do testowania.
 
reklama
Cześć, Mam na imię Magda , mam 30 lat i mieszkam w małej miejscowości na Podkarpaciu. Termin pojawienia się dzidzi mam na 11 listopada 2014:-). Pracuję w handlu.
 
Hej dziewczynki. Mam na imię Kasia, mam 32 lata, i prawie czteroletniego synka Antosia. Mieszkam w niewielkiej miejscowości (czyt. na wsi:-D) niedaleko Piotrkowa. Termin porodu mam 8 listopada. Mam nadzieje, ze miło spędzimy czas aż do porodu albo i dłuzej...
 
Hej :) mam na imię Kasia i 24 listopada skończę 25 lat :) termin mam rownież na 8 listopad :) to moja pierwsza dzidzia i jestem mega szczęśliwa ! Mieszkam 3,5 roku w Danii i nie spieszno mi do Polski ... :)
Pozdrowionka !
 
Cześć! Mam na imię Ania, w tym roku kończę 31 lat, spodziewam się drugiego dziecka, mam już syna prawie 7 letniego.
 
Witam wszystkich :-)
Powracam na forum po ponad 3 latach.
Mam na imie Monika pochodze ze Szczecina a obecnie mieszkam z mezem i prawie 4 letnia corcia we Francji.
Spodziewamy sie kolejnej dzidzi, termin to okolo 7 listopad.
 
Ooo to fajnie:-) ja mieszkalam na slonecznym(za dzieciaczka) kilka lat i dluuuuugo na os Bukowym.A pozniej wyprowadzilismy sie na wies pod Gryfino.
 
Witam wszystkie forumowiczki! Również dołączam do Waszego grona :) Mam na imię Ania, mam 23 lata i od roku jestem szczęśliwą mężatką. Mieszkamy w Warszawie, skończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną, od 4 lat pracuję w przedszkolu :) A w pierwszej połowie listopada a dokładnie 11 listopada spodziewam się naszego maleństwa :-)
Pozdrawiam!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry