reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się!

Ja jestem z Trójmiasta. Mężatka od 4 lat. Teraz oczekujemy narodzin naszej pierwszej córeczki :) Termin na 14 listopada ;) Jestem kosmetyczka. Nie mozemy doczekac sie juz narodzin naszego malenstwa.
 
reklama
Witam wszystkie mamusie. Nazywam sie Monika mam 32 lata, mieszkam w uk, pochodzę z mazur. Jestem mama 3 letniej Angeliki , a teraz czekamy na kolejne maleństwo ktore przyjdzie na swiat w listopadzie. To moja 5 ciąża , dwa poronienia i jedno przedwcześnie urodzone w 22tc:(
mam nadzieje ze sie wkręca tu do was i miło spędzimy czas. Powodzenia
 
Hej dziewczyny.
Mam na imię Paulina i pochodzę z Warszawy lecz niedawno "uciekliśmy" z mężem ze stolicy i obecnie do jej centrum mamy jakieś 30km.
Skończyłam Prawo i Administrację a pracuję w Inżynierii budowlanej.
Jestem szczęśliwą mężatką od 4 lat.
Nasz pierwszy dziubek ma przyjść na świat 26 listopada :-)
 
cześć ciężaróweczki,
Szukam:) "poukładanego" forum, a że są tu "podposty" mam nadzieję, że się odnajdę.

Jestem z centrum Polski:) w październiku skończę 30 lat, a termin porodu mam wyznaczony na imieniny Katarzyny w listopadzie hip hip hurra.
To moja 2 ciąża, pierwszą niestety straciłam.

Zaraz idę podpatrzeć co się dzieje w innych wątkach:)
 
Witajcie! Poczytałam trochę i.. dołączam do grupy. Termin mam wprawdzie na począteczek grudnia, ale jakoś tak blizej mi chyba do listopada. Tak było z moim pierwszym dzieckiem, wtedy miałam być listopadową mamą, a ostatecznie załapaliśmy sie na październik :)
 
reklama
Do góry