reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Mam na imię Marta i jestem z Torunia ;) mam 20 lat i jestem dwa i pół roku po ślubie ;) mam cudownego męża i cztery psy ;)) z mężem od zawsze uwielbialismy dzieci i tak jakoś wyszło ze przestaliśmy sie zabezpieczać i pierwszy cykl i juz dwa testy pozytywne ;) do lekarza idę w środę by potwierdzić ciaze ;)
 
reklama
to przywitam się i ja!!!!mam na imię Małgosia mam no ponad 30 lat i jestem najstarsza z was wszystkich:-D:-D
to moja trzecia ciąża,trzeci poród....druga dzidzia!!!!23.04 2013 urodziłam córeczkę..po 5 miesiącach i 11 dniach zmarła po operacji serduszka!!!!
dlatego teraz mam schizy!!!ale trzeba być dobrej myśli!!!
mam jeszcze syna,który ma prawie 12 lat!!!!życzę nam wszystkim nudnej jak flaki z olejem ciązy!!!
 
Ola 24lata 4ciaza. 1poroniona w 6 tyg. 2 synus mojkochany 3 brak akcji serca i czyszczenie 4 wielka niewiadomą.
 
Hej. Mam na imię Magda, mam 26 lat. To jest moja pierwsza ciążą- póki co szczęśliwie 6 tydzień. Mam strasznego pietra, bo z tego co widzę po koleżankach, nawet po waszych wpisach tutaj to wiele ciąż nie kończy się sukcesem:(
Jestem rok po ślubie, nasza ,,Kropeczka" zjawiła sie po tym jak przestalismy sie zabezpieczać po tym jak moja ,,cudowna" pani ginekolog powiedziała mi że rozlegulowałam się hormonalnnie (okres od dwóch cykli zaczął mi sie spóźniać tak po około 7-10 dni) i że póki co o dzidzi możemy zapomnieć.... jak widac, myliła się :) dla mnie szczęśliwie, mąż zaś jest dalej w ciężkim szoku :-D

pozdrawiam
 
Cześć, mam na imię Agata, mam 27 lat i pierwszy raz jestem w ciąży. Póki co lekarze trochę mnie straszą, ale mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze w marcu będę mamą. Trzymam kciuki za was wszystkie.
 
Cześć dziewczyny mam na imię Iza i podbijam stawkę wiekową 32 latka;-).
To jest moja druga ciąża, z pierwszej mamy córeczkę Maję stuknie jej niedługo 5 lat. O Maję staraliśmy się przeszło pół roku. Teraz mile zaskoczyła nas zasada do trzech razy sztuka.
Ogarniam dziecko, męża, pracę, dom, ogródek i psa.:-)
Cierpię na chroniczny brak czasu.
Denerwuję się bardziej niż z pierwszą, wiadomo już nie te latka i jak czytam o tych wszystkich Aniołkach.
Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata , więc Dziewczyny byle do marca.
 
Gosia, lat 31, ciąża nr 3. Na stanie mąż, syn Bartek lat 5,5 i syn Adaś lat 2.
Ciąża z zaskoczenia. O starsze dzieci staraliśmy się po 2-3 lata, a tu niespodzianka :-D
 
Witajcie dziewczyny! No strasznie wiekowo podbijacie0:):-)młode mamy i tyle. Wpisujcie swoje dane na listę do listy marcóweczek, dopiszę Was:-)
 
reklama

Podobne tematy

A
Odpowiedzi
75
Wyświetleń
13 tys
Do góry