reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

jestem i ja
Na imię mam Joanna, mam 32 lata, od ponad roku mieszkam w Niemczech
Mam dwie Córeczki- 5,5 letnią Hanię i roczną Julię
Bardzo chcieliśmy trzecie Dzieciątko i mam nadzieję, że do marca szczęśliwie się dokulam :-)
 
reklama
no to i ja sie przedstawie ::)
mam na imie Kamila zadomowilam sie w Norwegii i jestem tu jakies 8 lat. Mamy malutka Arlene ktora w grudniu skonczy 4 latka, myslelismy ze bedziemy miec wczesniej 2 dziecko ale nie bylo sposobnosci i dopiero teraz przestalismy uwazac. To tez ostatni moment by roznica byla znosna no i ostatni moment dla mnie bo jesli wszystko pojdzie dobrze to kilka miesiecy po urodzinach maluszka skoncze 38 w co za chiny nie moge uwierzyc :0
 
W takim razie i ja coś napiszę o sobie:)
Mam na imię Monika, mam 28 lat.
O dziecko staramy się 5 lat. Niestety na początku w ogóle Nam nie wychodziło. Najpierw okazało sie że mam niedoczynność tarczycy, później wykryto polip na macicy. Usunięto mi go histeroskopowo dopiero 6 grudnia 2013 r. Dwa tygodnie po zabiegu zaszłam w wymarzoną ciążę, i niespodziewaną, ponieważ lekarz mówił że mam jeszcze nadżerke wiec raczej się jeszcze nie uda.Ale udało się. Niestety radość nie trwała długo.....Podczas robienia cytologi pojawiła się krew. Lekarz mówił że mam się nie przejmować, ze to normalne. Krwawiłam lekko przez 2 dni, 3-ciego dnia sie nasiliło i trafiłam na IP. Zrobiono mi usg, okazało sie ze .....zaczyna się proces poronienia. To był 9 tc.
Po 4 miesiącach od przykrego wydarzenia.....ponownie zaszłam w ciążę :) I mam ogromną nadzieję ze tym razem Kruszynka zostanie z Nami do końca :)
 
Witam i ja :)
Mam na imię Ewa, 27 lat. Mama 3 letniego Kubusia. Na koniec kwietnia poroniłam w 6 tygodniu, odczekaliśmy i z marszu się udało :) Teraz to już 8 tydzień, ciągłe mdłości więc podobno ciąża silna. Oby do marca....

Pozdrawiam wszystkie :-D
 
Joanna Mama Hani i Salomii dopiszcie swoje terminy porodu to dopisze Was do listy. Chciałam to zrobić teraz ale nie dam rady przekopać się przez wątek główny aby odszukać
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Hej dziewczyny.
i ja chętnie bym do Was dołączyła. Mam na imię Ania, mam 38 lat i mam synka lat 9. O drugą dzidzię staraliśmy się 2 lata i jest upragniona ciąża :-) .Termin wg netu mam na 21 marca. Wizytę u lekarza mam dopiero 6 sierpnia.

 
Ostatnia edycja:
Hejka!
Ja miałam się tu dopisać dopiero po wizycie sobotniej ale widzę post Anulki i muszę napisać
Witam równolatkę (a już myślałam że jestem za stara na to forum) :tak: i na dodatek mi z om wychodzi też termin na 21 marca :tak:
Mam na imię Agnieszka i mam córeczkę Maję 15 mcy :-)
 
reklama

Podobne tematy

A
Odpowiedzi
75
Wyświetleń
13 tys
Do góry