reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Bo ja taka młoda 32 dopiero na liczniku :-p
Ja z moim M poznałam się na biwaku w czerwcu w 96 jak kończyłam podstawówkę, on był wtedy w drugiej liceum. W październiku zaczęliśmy ze sobą chodzić i tak to się przewijało, bez rozstań po wolutku:-). Aż w końcu zdobył się na odwagę i w 2007 wzięliśmy ślub.
 
reklama
Sunajka, u nas bardzo podobnie. Razem bez żadnych przerw. Większość i tak nas traktowała jak stare dobre małżeństwo i dla nas to była tylko kwestia czasu żeby się zaobrączkować. Naprawdę znamy się jak łyse konie i to jest ogromny plus dla naszego związku. :tak:

Z tego samego pwodu uważam, że np. ciąża nie powinna być przyczyną ślubu, bo znam tyle par co się znały jakiś (nawet dłuższy) czas i byli stale w sobie zakochani. Nagle bum - będzie Bobo więc hurra, ślub, wesele... Rok czasem dwa i rozwód. Okazuje się, że faktycznie zakochani byli, ale nie znali swoich wad i jak zamieszkali razem to nagle nie umieli na siebie patrzeć... Wiadomo, że nie zawsze się tak zdarza, jednak te historie zataczają coraz bliższe kręgi.
 
Sunajka jesteś mistrzynią :) ale Wy dziewczyny też macie ładne staże, nic tylko pogratulować :) Ja przy Was to jestem pikuleniek malutki bo ze swoim Mężczyzną jestem zaledwie pół roku :)
 
Witajcie
Mam na imię Aneta, mam prawie 29 lat, od 6 lat jestem szczęśliwą mężatka i mamą ponad 3-letniego synka Mateuszka, teraz czekamy na nasze drugie maleństwo :-)
Mieszkam w małej miejscowości w woj. łódzkim
 
To i tu sie wpisze. Mam na imię Ania. Mieszkam prawie w Gdansku. Mam dwoje dzieci. Starszego 7,5 letniego Jasia i 6 letnia Blanke. Z mezem poznalismy sie w 2005 roku i w 2005 roku wzielismy slub ;) przed zareczynami znalismy sie 1,5 mc :D
 
reklama
Cześć wszystkim :) Jestem Agata, mam 24 lata. Studiuję i pracuję w Szczecinie.
Przychodzę z kwietniówek, termin jednak 27.03. Tej wiosny Święta Wielkanocne rodzinka tak czy siak wykorzysta na odwiedzenie nas i malucha :) To moja pierwsza ciąża, zupełnie z zaskoczenia. Wg "przepisowej" owulacji powinnam była być akurat tydzień u rodziców, z dala od mojego ukochanego. :confused: Wg dzisiejszego USG wychodzi na to, że dziecinkę zmajstrowaliśmy przed moim wyjazdem i niczego nieświadoma i spokojna pojechałam w siną dal :-D Tak czy siak, termin blisko moich urodzin 1 kwietnia, więc wiem już, co dostanę na urodziny przyszłego roku :tak:
 

Podobne tematy

A
Odpowiedzi
75
Wyświetleń
13 tys
Do góry