reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

missiiss1301

Kochamy Cię Antosiu :*
Dołączył(a)
16 Maj 2009
Postów
10 618
Miasto
Wroclove :)
;-)To ja zacznę pierwsza:-)

Mam na imie (e)Milka i mam 25 lat. Mam juz jednego urwisa Jasia który w listopadzie skończy 4 latka i jednego aniołka Antosia. Pochodzę z dolnego śląska :tak:O dziadzie staraliśmy sie z m-em 2lata:blink:
Uwielbiam szydelkowac i rysować.
 
reklama
Hej (e)Milka
p.gif.pagespeed.ce.1iqzvM-Dj6.gif
ja mam na imię Marta jak widać po nicku
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
mam 24 lata i też jestem z dolnośląskiego...
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

Mieszkamy jeszcze przez miesiąc w Hadze (Holandia) , ale pod koniec października wracamy do Polski.
Mój synek ma na imię Kacper i ma 4 i pół roku
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
od drugiego brzdąca staraliśmy się 8 miesięcy...
 
Cześć dziewczyny! :-) Ja nazywam się Paula, mam 21 lat. Nasza córcia ma 1,5 roku i chociaż nie wiem jak to możliwe :szok:, teraz zaszliśmy już w pierwszym miesiącu starań z pomocą testów owu, celowaliśmy w chłopca :cool2: teraz trzymam mocno kciuki żeby nasza fasolka się utrzymała i zadomowiła na dobre :tak:
 
Mam na imię Agata, i jak narazie jestem najstarsza bo mam 32 lata, jestem mamą 4 letniego chłopca, a to moja 4 ciąża (2 krotnie poroniłam). Ty razem liczę na dziewczynkę, ale jajważniejsze żeby ciąża się utrzymała i dziecko, kim kolwiek będzie, urodziło się zdrowe. Jestem ze śląska.
 
To i ja się oficjalnie przedstawie ;-)
Mam na imię Monika i pochodzę z Pomorza. Mam 30 lat i 3-letniego synka. Niestety jestem też mamą dwóch aniołków. Marzę aby ta ciąża skończyła się szczęśliwie i synek miał w końcu ziemskie rodzeństwo.
 
Witajcie mamusie:* Mam na imię Gosia, 31 lat. jestem mamą 4 letniego Dawidka. Teraz wszystko wskazuje na to, że będzie drugie dziecko a udało się za pierwszym podejściem tak samo jak w przypadku synka. Chciałabym aby każda z nas doczekała szczęśliwie porodu i mogła cieszyć się zdrowym dzieckiem:) buziaki
 
Czesc. Mam na imie Magda. Mieszkam w UK. Mam coreczke Antosie, 3,5 roczku. Pisze z wielka bojaznia i nawet nie wiem, czy dotrwam z Wami do konca...Mam pewne problemy, przez ktore bardzo martwie sie o moja Fasolke. Pozdrawiam :)
 
Hej :) Jestem Milena. O naszą fasolkę toczyliśmy długi i ciężki bój...po 2latach starań, leczeniu hormonalnym (PCOS), monitorowaniu owulacji - udało się! Jesteśmy przeszczęśliwi, a zarazem pełni obaw, bo jednak biorę leki na podtrzymanie... Życzę nam wszystkim szczęśliwych i pięknych 9ciu miesięcy!:*
 
Jestem Wiola. Lat 28. Mam dwoch cudnych synkow 4 i 2 latka a teraz totalne zaskoczenie i czuje, ze trzeci synek sie szykuje. Mieszkamy w UK :)
 
reklama
Mam na imię Agnieszka. Mieszkam w UK i to moja pierwsza ciąża tutaj. Chcielismy po prostu drugie dziecko ale czuje ze to drugi chlopak chociaz po chichu marzy mi sie córeczka.
 
Do góry