reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Hej, jestem Jola mam 38 lat mam 3 dzieci w wieku 19,17 i 7 lat od dwoch lat staralismy sie. W marcu tego roku nam sie udalo ale niestety jak szybko przyszlo tak szybko sie skonczylo. Udalo sie po raz drugi no i czekamy. Od roku mieskzmy w Holandi.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mam na imię Kamila i już prawie 27 lat. Mam córę Emilkę która za 5 dni skończy roczek. Jestem ze Śląska a dokładnie z Bierunia. Nie staraliśmy się o drugie dziecko, ale oboje z mężem bardzo się cieszymy :-)
 
Melduje się mam na imię Małgosia mam 28 lat. Mieszkam w okolicach Warszawy.To nasza pierwsza fasola :) Początek 6 tygodnia. Jestem mega zadowolona, zszkowana i jakoś w to nie mogę wierzyć hehehehe. Pozdrawiam :*
 
To i ja dołączę :) Jestem Martyna mam 21 lat , 2 letnia córeczkę Kornelie :) A nasza historia jest kłódka w sierpniu bralismy ślub we wrześniu był wekend miodowy idealnie zaplanowany i udało sie :) Mieszkam na górnym śląsku jestem artysta plastykiem i florystka:)
 
Witam wszystkie czerwcowe Mamusie! Mam na imię Daria lat 30. Jestem mamą 6letniego łobuza i zapowiadają się dwa kolejne :-)
 
No to i ja się odważę... Jestem Agnieszka, mam 28 lat i mieszkam w Warszawie. To moja pierwsza ciąża i moje pierwsze szczęście.
Jestem mężatką od 3 lat i właśnie na rocznicę ślubu sprawiliśmy sobie z mężem taki prezent :)
 
reklama
Witajcie dziewczynki <3 Wczoraj dowiedziałam się o ciąży/, Mam już synka 7 letniego i jednego aniołka, który opuścił mnie w marcu tego roku. Teraz czuję, że będę miała dziewczynkę :D

Pozdrawiam serdecznie
 
Do góry