reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;-)

Cześć dziewczyny :) Mam na imię Paulina mam 21 lat mieszkam w Luton i jestem w 5 tygodniu ciąży :)
To moja pierwsza ciąża ale wciąż nie mogę uwierzyć ;)
 
reklama
Witam serdecznie mam na imię Monika, licząc od @ jestem w 6t3d ciąży, mam już dwuletnią córcię Liliankę.
Pierwsze usg dopiero w poniedziałek i nie mogę się już doczekać:)
 
Cześć dziewczyny

Na ogolnym się przedstawiałam no ale tu powtórzę :)

Nazywam się Angelika jestem z Warszawy mam 26 lat. Dwie kreseczki wyszły 15 i 16.11 a 17-stego beta ujawniła że to 5 tc :) Pierwszą wizytę zaplanowałam na 1.12 :) To moja druga ciąża, mam córeczkę Oliwkę z lipca 2012 r :)

Pozdrawiam was i trzymam kciuki za was wszystkie :)
 
Witam sie i ja :) Mam 30 lat,to moja trzecia ciaza,ostatnia byla pozamaciczna.Wizyte mam na wtorek,ale czuje,ze teraz jest wszystko w porzadku.Z pierwszej ciazy mam urocza coreczke,czterolatke.Ale sie ciesze :)
 
witam mam na imię Kasia i mam 25lat, jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci:) Wiktorii 5lat i Krystiana 2lata, no i teraz dowiedzieliśmy się że bedziemy mieć trzeciego skarba:) nie planowany ale bardzo się cieszymy :)
 
Cześć dziewczyny :)
Mam na imię Magda mam 26 lat i mieszkam w Gdyni. Od września tego roku jestem szczęśliwą mężatką a od dziś jeszcze szczęśliwsza ponieważ z badania krwi HcG dowiedziałam się że jestem w ciąży. :) To moja pierwsza ciąża. Za tydz mam wizytę u ginekologa ale szacuję ze to 4-5 tydz.

Trzymam kciuki za wszystkie :)
 
Hej, ja mam na imie Patrycja mam 24 lat. Mamy coreczke Oliwie w listopadzie skonczyla 3 latka.
Druga ciąży była planowana, za pierwszym razem się udało :-)
W domku mamy swinke morska, nazywa się Tosia :-D
Na podworku mamy, pieska labradora ma na imie Bazyl, koty tez mamy, najmłodszy to Łatek (ulubieniec Oliwki) :tak:

Pozdrawiam
 
reklama
Cześć, mam na imię Monika i mam 30 lat.
Po kilku testach, wybraliśmy się (17.11) do lekarza i ku naszej radości okazało się ze rodzinka się powiększy :) ... lepiej ... powiększy się prawdopodobnie podwójnie:-) .. lekarka była taka niezbyt rozgadana więc czekamy na wizyte u mojego lekarza która będzie dopiero za tydzień więc wtedy dowiemy się wszystkiego dokładnie ;-) więc proszę trzymać kciuki!!! :-)
 
Do góry