reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;-)

reklama
Gurek tylko patrząć na nasze terminy to jeszcze się okaże, że zostaniemy mamusiami w sierpniu:). Czas pokaże....:-)
 
aneczka nie przewiduje takiego scenariusza. Syna urodziłam dzień przed terminem, więc nie planuję przenosić ;P Życie pokaże.
 
Czesc Dziewczyny :)
Mam na imie Monika, mam 28 lat, to jest moja pierwsza ciaza, termin mamy na 27 lipca :) Lada dzien czeka mnie przeprowadzka pod Warszawe :) Razem z mezem mamy pieska a niedlugo odbieramy naszego drugiego psiego rozrabiake :)
 
Cześć Dziewczyny,
mam na imię Stella i chyba będę najstarsza w naszym lipcowym stadku ;)
Mieszkam we Wrocławiu.Jestem mamą dwóch całkiem dużych facetów .
A w lipcu mam nadzieje na wyczekaną i wymarzoną córkę:)
pozdrawiam
 
hej mam na imie Paulina jestem z Poznania, mam 20 lat z narzeczonym wstrzelilismy sie juz w drugim cyklu staran, nasz termin to 30.06 lub 3.07 choc mamy cicha nadzieje ze urodzi sie 2 i zrobi prezent urodzinowy tatusiowi :) aktualnie dzidzi ma 17 tygodni 6 dni, jest to moja pierwsza ciaza, brzuszek juz jest widoczny i od dwoch dni czuje juz ruchy, choc to juz poczatek 5 miesiaca plec nadal pozostaje dla nas tajemnica
 
Witam wszystkich , pochodze z Wroclawia , aktualnie mieszkam w UK z moim partnerem, mam na imie Ewelina i mam 21 lat jestem w 16tyg ciazy . To moja pierwsza i nie planowana ciaza , ale juz sie strasznie ciesze i nie moge doczekac . Ogólnie ciążę przechodzę tragicznie , od listopada ciągłe wymioty -6kg na wadze , wstręt do jedzenia i teraz doszla zgaga , idzie sie wykończyć ale warto sie poświęcić. Od Kwietnia ide na urlop takze dam rade . Pozdrawiam was serdecznie i milo was poznac!:)
 
reklama
Witam :)
Już zadebiutowałam w temacie Lipcowe mamy :) Ale postaram się może coś jeszcze dodać. Na imię mam Mariola, chociaż znajomi mówią do mnie Majka, obecna ciąża przebiega trochę bardziej problemowo niż poprzednia (bardzo bezproblemowa:)), ale nie mam typowych dolegliwości ciążowych, nie wiem co to są zachcianki ciążowe i wymioty na szczęście są mi obce :)
Zawsze chcieliśmy z mężem co najmniej dwójkę dzieci, a że prawdopodobnie będzie druga dziewczynka (a mąż po cichu liczył na chłopca;)) to myślę, że to może nie być nasza ostatnia pociecha :D
Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie :)
 
Do góry