reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;-)

reklama
Hej! mam na imię Edyta, 28lat i jestem w pierwszej ciąży. Razem z partnerem od grudnia mieszkamy w Łomiankach pod warszawą. Według usg termin porodu przypada na 13 lipca :-)
pozdrawiam was serdecznie :-)

Witaj! Napisz coś więcej o sobie, jak dzidzia , jak twoje samopoczucie ;)
Ps. Ten sam termin mamy :)
 
Witam i ja się dołączam :)
Mam na imię Monika, jestem mężatką od półtora roku. Razem z mężem mieszkamy na Górnym Śląsku, okolice Katowic.
Obecnie jestem w pierwszej ciąży, termin na 30tego sierpnia 2015.
Generalnie z samopoczuciem jest ok, chociaż nie powiem, wymioty i zawroty głowy mnie męczą.
Oby jak najkrócej :p

Miło poznać !!
 
Z dzidzią wszystko ok, według usg rozwija się bardzo dobrze.:-) Przede mną kontrolne badania i z niecierpliwością czekam na kolejne usg, bo źle się czuję jak nie kontroluję non stop stanu maleństwa (pewnie przesadzam, ale to po prostu brak cierpliwości) ;-)
Jeżeli chodzi natomiast o mój stan zdrowotny to od ponad miesiąca mam intensywny katar, który uniemożliwia mi sen w nocy. Byłam u laryngologa i internisty i pomimo przepisanych leków nic nie pomaga, więc siedzę na zwolnieniu - w nocy się męczę, a w dzień robię sobie drzemki :-) Lekarze nie mają ze mną prosto, bo wiadomo w ciąży powinno się ograniczyć leki, a ja do tego jestem astmatyczką i alergiczką. Mam nadzieję, ze jak nadejdzie wiosna to trochę mi ulży ;-) Pierwszy trymestr minął mi na dolegliwościach typowo ciążowych. czyli mdłościach, ale o dziwo nie porannych, ale wieczorowych. Na szczęście ustąpiły :-)
 
Witam i ja się dołączam :)
Mam na imię Monika, jestem mężatką od półtora roku. Razem z mężem mieszkamy na Górnym Śląsku, okolice Katowic.
Obecnie jestem w pierwszej ciąży, termin na 30tego sierpnia 2015.
Generalnie z samopoczuciem jest ok, chociaż nie powiem, wymioty i zawroty głowy mnie męczą.
Oby jak najkrócej :p

Miło poznać !!

Witamy :) Ale to forum jest przeznaczone dla mam z lipcowym terminem porodu, jezeli chcesz oczywiscie mozesz do nas zagladac, ale chyba lepiej przezywac wszystkie zmiany, badania i przygotowania z osobami o podobym terminie porodu.

Tutaj masz link do sierpniowych mam :) https://www.babyboom.pl/forum/sierpniowe-mamy-2015-a-f596/
 
Z dzidzią wszystko ok, według usg rozwija się bardzo dobrze.:-) Przede mną kontrolne badania i z niecierpliwością czekam na kolejne usg, bo źle się czuję jak nie kontroluję non stop stanu maleństwa (pewnie przesadzam, ale to po prostu brak cierpliwości) ;-)
Jeżeli chodzi natomiast o mój stan zdrowotny to od ponad miesiąca mam intensywny katar, który uniemożliwia mi sen w nocy. Byłam u laryngologa i internisty i pomimo przepisanych leków nic nie pomaga, więc siedzę na zwolnieniu - w nocy się męczę, a w dzień robię sobie drzemki :-) Lekarze nie mają ze mną prosto, bo wiadomo w ciąży powinno się ograniczyć leki, a ja do tego jestem astmatyczką i alergiczką. Mam nadzieję, ze jak nadejdzie wiosna to trochę mi ulży ;-) Pierwszy trymestr minął mi na dolegliwościach typowo ciążowych. czyli mdłościach, ale o dziwo nie porannych, ale wieczorowych. Na szczęście ustąpiły :-)

Fanta tutaj mamy temat do pogaduszek o wszytskim :) https://www.babyboom.pl/forum/lipcowe-mamy-2015-a-f595/lipcowe-mamy-2015-a-72996/index363.html Zapraszamy! :) Wejdziesz na ogolny temat to zobaczysz, ze wiekszosc z nas walczy z jakimis przeziebieniami ;)
 
Hej jestem Aga mam 26 lat, 2 i pol roczna coreczke, kochanego męża ktory narazie mnie zbywa w kwestii drugiego dziecka:baffled: A bardzo bym chciala, mieszkamy w Luton i bardzo sie tu czuje czasami samotna. Moze jest ktos z okolic ??? przypadkiem Luton lu4 ??
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem Agnieszka w tym roku kończę 28 lat i od prawie 4 jestem szczęśliwą mężatką. Spodziewamy się naszego pierwszego dziecka, wczoraj okazało się że będzie to synuś. Będę więc miała w domu 3 chłopaków, bo oprócz męża mieszka z nami roczny labrador.
 
Do góry