reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Jestem Ania 25 lat, województwo mazowieckie, w sumie prawie granica z warmińsko-mazurskim:). To moja pierwsza ciąża wg OM jakiś 6 tydzień. O dzidziusia z mężem staraliśmy się równo rok, właśnie w maju miałam iść zrobić wszystkie badania czemu się nie udaje, a tu taka niespodzianka ;) prawie dwa lata temu miałam nowotwór prawego jajnika, usunięty operacyjnie wraz z jajowodem, tak więc zostałam już tylko z jednym, ale według mojej Pani doktor pracuje za dwa ;) O niczym tak nie marzyłam jak o tej ciąży, a teraz jestem pełna obaw i zła na siebie, że nie potrafię się cieszyć :) mąż wariuje ze szczęścia, a ja codziennie modlę się żeby wszystko było w porządku :) według OM poród 21 stycznia, do lekarza idę w środę, beta powyżej 1000. POzdrawiam! :-)
 
reklama
Witam i ja :) mam na imię Ula, mam 31 lat, mieszkam na zielonym zadupiu śląska tj. w Kuczowie, jestem już mamą za chwile rocznego synka Aleksandra vel Olina ;) na drugiego bobaska zdecydowaliśmy się już po narodzinach pierworodnego, wiedzieliśmy że chcemy różnice max 2 lat :) no i chyba nam się udało ;)
Dziś już mi się kończy roczny macierzyński który był na syncia, ale do pracy wracam w sierpniu :(
 
Witam
to i ja sie przedstawie ;) Jestem Agata ,mam 31 lat . Mam już 2 letniego synka i czekam (mam nadzieję) na dziewuszkę :). Mieszkamy od 5lat na południowym wybrzeżu Anglii a z Polski jesteśmy ze śląska.
 
Iga,jeszcze 30 lat[emoji4] mieszkam od 4 lat na poludniu slonecznej Italii, moj maz stad pochodzi! Jestesmy malzenstwem od 2 lat, to bedzie nasze pierwsze dziecko, po polrocznych probach. Zajmuje sie profesjonanym przedluzaniem i zageszczaniem rzes i prowadze rowniez kursy z tym zwiazane oraz szaleje juz racZej szalalam podczas zajec ZUMBA fitness, ktorej jestem instruktorka oraz posiadaczka fotobudki, Nie wiem czy slyszelyscie taki hit weselny, ktora sciagnelismy wlasnie z Polski! Z polski pochodze z woj. Mazowieckiego miasto sierpc moze skojarzycie z piewem Kasztelan lub serem krolewski! U mnie w miescie jest tez piekny skansen wiec jesli bedziecie w okolicach to zapraszam! Bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum i mozemy dziekic sie naszymi radosciami, wzruszeniami i pocieszac sie i wznacniac!
 
Iga jeszcze kiedyś był taki okrągły pyszny biały serek właśnie z sierpca, tak mi zasmakowal ze sprawdzałam gdzie to jest hehe a przy lustrze na szafie w sypialni mam zdjęcia z foto budki :)
 

Załączniki

  • 1432989602711.jpg
    1432989602711.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 160
No wlasnie ja fotobudke odkrylam na weselu u mojej przyjaciolki w lipcu a w listopadadzie juz ja sciagnelismy do NAS bo czegos takiego Nie bylo i rozkrecamy ten biznes, wystawilismy sie na targach slubnych i zdobylismy duzo klientow na ten sezon slubny plus 18-stki Ale to tylko zajecia dodatkowe! Tak tak bialy serek prZepysZny
 
Tu mnie jeszcze nie było:)

Emila z Gdanska, 7 lat mieszkam w Norwegii, 33 lata, jestem po 4 letnich staraniach i zaskoczyło po pierwszym on vitro :)
 
Hej jestem Daria mam 25 lat .tTo moja pierwsza ciąża bardzo jestem szczęśliwa i tez pelna obaw .. Cieszę się ze będę mogła Was poznać i porozmawiać..☺☺☺
 
Kinga jeszcze 29 ;p mieszkam niedaleko Krk,termin dokaldnie lekarz jeszcze nie potwierdzil wg mnie 27/30 stycznia. Jestem mama prawie 2,5 latka.Jest to druga moja ciaza, Obecnie nie pracuje zajmuje sie synkiem,chce odchowac dzieci do wieku przedszkolnego i wracac do pracy. Zainteresowania: ksiazki moglabym czytac calymi dniami.czasem lubie tez dobry film obejrzec.
 
reklama
Do góry