reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Cześć dziewczyny:) dołączam do grupy Styczniowych Mamusiek :) mam 26 lat ( rocznikowo 27) [emoji6] 10 miesięczną córeczkę Zuzię:) i w brzuchu rodzeństwo dla naszej Łobuziary (9tc) :) termin na 25 stycznia:) jestem na macierzyńskim, ale odkąd Zuzia skończyła 5 tygodni wrocilam na salę fitness i prowadzę zajecia 3-4 razy w tygodniu także dorywczo pracuję :) trochę mnie przeraża mała różnica wieku miedzy dziećmi no ale tak postanowiliśmy i tak mamy :) bedzie wesoło [emoji23] brzuch na razie zadowalający, ale niebawem znów będzie arbuz ;)) pozdrawiam Was! A to Zuzia -z pozoru grzeczne dziecko :) ImageUploadedByForum BabyBoom1434538190.595711.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1434538190.595711.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1434538190.595711.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 93
W pierwszej ciąży prowadzilam zajecia do 7 miesiąca , potem sobie odpuściłam, ale nadal chodziłam na ZUMBĘ i basen:) 7dni po terminie przejechałam 15km na rowerze takze było super i mam nadzieje ze teraz tez sie bede swietnie czuć :) a czemu Tobie lekarz zabronił ???
 
Witam dziewczyny :) Mam na imię Paulina, mieszkam w Poznaniu, mam 26 lat i to moja pierwsza ciąża i to na dodatek blizniacza :) Termin wg om na 13 stycznia a wg USG na 3 stycznia :) Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry