reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Paulettah Witaj :-) Gratuluje bliźniaków! Tyle szczęścia za pierwszym razem, musiałaś zasłużyć:-)
martatarczynska Cześć:-) To możemy sobie piąteczkę przybić. Ja mam Wojtka- 10 miesięcy i 2 tygodnie :-) Będzie wesoło:-)
 
Hej, gapa jestem bo od razu zaczelam pisac na glownym watku i dopiero teraz zauwazylam, ze jest osobny do powitan :szok:
A wiec jeszcze tu. Mam na imie Ania, mam 33 lata, mieszkam w wlkp. Mam 3,5 roczna corke, ktora urodzilam przez planowe cc w 38t4d. Teraz maly brzdac chodzi juz do przedszkola. O 2.ciaze staralismy sie 10mcy i gdy juz chcialam odpuscic, zobaczylam dwie krechy na tescie.
Po urodzeniu corki przerwalam dzialanosc zawodowa, mialam wrocic po zaaklimatyzowaniu sie dzieciecia w przedszkolu (zaczela chodzic w marcu) ale widac zycie mialo inne plany. Takze zajmuje sie domem, ogrodem i psem :-)
Pozdrawiam!
 
Tutti ja w pierwszej ciąży do końca 7 miesiąca nie zwolniłam tempa i nic mi nie było -wszyscy krzyczeli "nie skacz! Nie podnoś rąk do góry!!! Itd" a mój lekarz mowil -"żyj tak jak żyłaś i nie stwarzaj sztucznego środowiska swojemu dziecku. Jak byłaś aktywna to dalej bądź bo w takim organizmie dziecko zostało poczęte i w takim powinno sie rozwijać . " Oczywiście nie miałam żadnych dolegliwości takze mogłam sobie pozwolić na wiele :) ale wiadomo, ze każdy organizm jest inny a czasami lepiej chuchać na zimne niż potem żałować!!! Trzeba to sobie w głowie poukładać i zrobić tak zeby sobie i dziecku nie zaszkodzić. Ja jutro zaczynam 10 tydzień i nic w moim życiu sie nie zmieniło -oprócz tego, ze cześciej zwalam obowiązek noszenia Zuzi na męża, bo jednak 10kg plus np fotelik samochodowy to juz niezły ciężar. A reszta bez zmian[emoji6] pewnie cieżko Ci wysiedzieć w miejscu jak byłaś aktywna... Ale czasami trzeba:)
 
Sierpniowa -bedzie wesoło -oj bedzie!!! Różnica 18 miesięcy to hardcore, ale damy radę!!;) my planowaliśmy drugie dziecko ,ale nie myśleliśmy ze uda sie w pierwszym miesiącu starań ;p w kazdym razie jest czas, żeby sie psychicznie przygotować na Armagedon !!:) hehe damy rade:) Zuzia 26 lipca konczy roczek:) a Wojtek kiedy???
 
Oj dziewczyny podziwiam!! Napdawde hardcor!! Moja ma teraz 24mies i mi sie wydaje ze to bedzie masakra a co dopiero u was :p wszyatkie damy rade bo czego dla dzieci sie nierobi :-)
 
Trzeba sie cieszyć ze sie udało:) tyle sie teraz słyszy o niepłodności i problemach z poczęciem:/ wsród majblizszych znajomych i sąsiadów mam przydlady- to bardzo smutne :(
 
Czyli tak nie do końca będę sama podwójną mamą :) U Was dziewczyny przy tak małej różnicy wieku też dużo dużo pracy :) Ale co tam, damy radę :)))
 
Sierpniowa -bedzie wesoło -oj bedzie!!! Różnica 18 miesięcy to hardcore, ale damy radę!!;) my planowaliśmy drugie dziecko ,ale nie myśleliśmy ze uda sie w pierwszym miesiącu starań ;p w kazdym razie jest czas, żeby sie psychicznie przygotować na Armagedon !!:) hehe damy rade:) Zuzia 26 lipca konczy roczek:) a Wojtek kiedy???

Wojtek z 3 sierpnia :-) My chcieliśmy zacząć się starać po wakacjach. Dziwnym trafem wyszło szybciej :-D
 
reklama
Gratuluje!:) Ty załatwiłaś temat za jednym razem :)
Moi rodzice wychowali 6 dzieci i dali rade. Nie było lekko ale teraz niemal wszyscy sa dorośli i jak sie zjeżdżamy na obiad to jest super wesoło;) 5 wnucząt i 6 w drodze:)) i to jeszcze nie jest ostatnie słowo:) teraz maja wielka radość bo rodzina jest duża i naprawdę duuuuzo sie dzieje :)
 
Do góry