reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Witam! Chciałabym sie do Was podłączyć. Mam 34 lata i jestem w trzeciej ciąży :) Termin 30.01. Jestem mamą Helenki 11 lat i Tymona 7,5 lat.
Mieszkam w Wejherowie - woj pomorskie.
 
reklama
Witam, postanowiłam do Was dołączyć oficjalnie, bo tak naprawdę od dłuższego czasu Was czytam. Jestem w trzeciej ciąży i mam dwie wspaniałe córeczki w wieku szkolnym. Jestem z południa Polski.
 
Tak jak w tytule. Proszę, żeby każda Styczniówka napisała kilka słów o sobie, żebyśmy mogły się lepiej poznać :)

Wątek założyłam, a się nie przedstawiłam ;)

Jestem Marta, ale znajomi mówią mi Tusia. Mam 30lat.
W zeszłym roku, w czerwcu urodził się nasz pierwszy syn Szymon. Poród naturalny w 37tygodniu ciąży. Teraz syn ma niespełna 11miesięcy a ja właśnie dowiedziałam się o drugiej ciąży. Termin ok 21stycznia.
Obecnie jestem na macierzyńskim, miałam jeszcze wykorzystać zaległy urlop i wrócić do pracy we wrześniu. Jednak plany się zmieniły ;) płynnie chcę przejść z macierzyńskiego na zwolnienie, więc praca jeszcze na mnie poczeka.

Mieszkam w małej mieścinie w woj. Łódzkim.
Poza mężem i synem, mam też kota, małe zboczenie filologiczne, marzenie o kursie na doradcę chustonoszenia i porysowane poczucie humoru :)

Tusia tez tu jesteś?

Kasia woj śląskie większość to samo co Tusia tylko syn Wojciech po cesarskim cieciu, termin 24.01 i nie kot a pies ;D
 
Cześć :) Jestem Kasia mam 27 lat mieszkam w Warszawie i jestem strasznie szczęśliwa, że zostanę mamą :) jestem w 15 tc termin mam na 11 stycznia.
W maju wyszłam za mąż wiec dzidziuś był juz z nami w tym pięknym dniu :) Aktualnie nie pracuję bo jestem na zwolnieniu.
Cieszę się że mogę do Was dołączyć :)
 
reklama
Cześć :) Jestem Kasia mam 27 lat mieszkam w Warszawie i jestem strasznie szczęśliwa, że zostanę mamą :) jestem w 15 tc termin mam na 11 stycznia.
W maju wyszłam za mąż wiec dzidziuś był juz z nami w tym pięknym dniu :) Aktualnie nie pracuję bo jestem na zwolnieniu.
Cieszę się że mogę do Was dołączyć :)




Witaj i zapraszam na główny wątek :) a skąd z Warszawy? i mamy prawie ten sam termin ;)
 
Do góry