reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Witam dziewczyny!
Jestem Julia, mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża. Termin według om 1.02, według usg 24.01 :) stwierdziłam, że będę trzymać się terminu usg :)
Parę miesięcy temu wyprowadziliśmy się z mężem ze stolicy do malutkiej wsi pod Warszawą. Obecnie nie pracuję, zajmuję się domem.
 
Marzena, 27 lat, to moja pierwsza ciąża i będzie synek :) Termin mam na 20 stycznia wg USG i 27 stycznia wg OM. Ze swoim chłopakiem jestem rok, on jest Ślązakiem. Nie wiem jakim cudem zaszłam w ciążę, ale ta niespodzianka jest cudowna, bo bardzo chciałam mieć dziecko już od dawna. W każdym bądź razie starań nie było :D
Pracuje na uczelni i mieszkam w Krakowie, pochodzę z Przemyśla na Podkarpaciu.
Nie jestem na zwolnieniu, bo nie chcę, chociaż lekarze mi usilnie próbowali je wcisnąć. Nie wykluczam jednak, że niedługo na nie pójdę.
 
reklama
Hej :) jestem Kasia -mężatka od pięciu lat. mieszkam i pracuję w Warszawie. Obecnie jestem na zwolnieniu.Termin porodu na 25.01 ;) prawdopodobnie chłopiec!! Pierwsza ciąża ;) chciałabym rodzić w szpitalu na Madalińskiego :) pozdrawiam ;)
 
Do góry