reklama

Poznajmy się:)

Zapraszam wszystkie mamusie z Krakowa i okolicy-poznajmy sie!

1. moniaivoy

moniaivoy Fanka BB :)

Witajcie:)

Widzę dziewczyny, że w tej grupie nie ma żadnego poruszonego tematu. To może na początek poznajmy się:)

Ja mam na imię Monika. Mieszkam na Kurdwanowie. Obecnie oczekuję na dzidziusia, który ma się urodzić w styczniu:) To będzie moja pierwsza dzidzia:)

2. moniaivoy

Może każda z Was napisze coś o sobie. Tak będzie nam łatwiej nawiązać kontakt:)

3. reklama
  4. polusia

polusia kocham moje dziewczyny

Witam,mam na imię Aśka i jestem mamą dwóch dziewczyn starszej Julii - teraz 6 lat i młodszej Poli - urodzonej w marcu 2010. co prawda nie mieszkam w Krakowie ale bardzo blisko w Skawinie. obecnie jestem na urlopie wychowawczy więc mam troszkę czasu, jeśli ktoś ma ochotę na wspólny spacerek lub kawkę to zapraszam :-)

5. moniaivoy

Cześć :)

Fajnie, że się odezwałaś i że ktoś jest zainteresowany spotkaniem:) Ja też jestem w domu na zwolnieniu lekarskim, więc póki co, czasu mi nie brakuje:)

6. polusia

a jak znosisz ciążę? wszystko dobrze z maluszkiem? kurcze ja tak niedawno rodziłam , a moja malutka już 4 miesiące skończyła. widzę że to twoje pierwsze dzieciątko, masz stracha? :-)

7. moniaivoy

Cześć:) Tak to będzie moje pierwsze dziecko. Jeśli chodzi o ciąże, to nie jest najgorzej. Nie miałam żadnych wymiotów, ale oczywiście, organizm trochę wariował. Za to krwawiłam kilka razy, nawet wylądowałam w szpitalu raz. Ale teraz jest już lepiej, z tym że cały czas jestem na podtrzymaniu. Więc od początku trochę strachu się najadałam. O porodzie jeszcze nie myślę, bo od początku nie wiadomo było czy ciąża się utrzyma. Liczę na to,że sytuacja się ustabilizuje i w końcu będę mogła cieszyć się normalna sytuacją.

8. polusia

hej, nie martw się z ciążą będzie wszystko w porządku, ja z moją Polą też całą ciążę byłam na podtrzymaniu, też plamiłam i to bardzo. na szczęście w szpitalu nie musiałam leżeć bo miałam cudownego lekarza, który dbał o mnie w domu i pod telefonem był 24 h. leżałam sobie w domku i znosiłam to tragicznie, ale czego nie robi się dla naszych fasolek :-)

9. moniaivoy

Hej, to mnie pocieszyłaś:) Bo ja leżałam i się zamartwiałam, czy wszystko będzie z dzieckiem dobrze. Teraz i tak jest duzo lepiej, ale nie chcę zapeszać, bo już tak raz było, że przez 2 tyg., nic się nie działo, a później powtórka z rozrywki. A do jakiego lekarza chodziłaś jeśli można wiedzieć?

10. reklama
  11. Maliina

Maliina Moderator

Polusia a ja mam pytanie do Ciebie.
    czy mowia glosno o kobiecie ze Skawiny ktora urodzila dziecko z meskimi i zenskimi narzadami plciowymi?
    ostatnio dowiedzialam sie o tym bo to dalecy znajomi moich rodzicow.. wstrzasnelo mna to bo nie wyobrazam sobie przez co rodzice teraz przechodza i jak sprawy sie potocza tzn ktory narzad zostawia dziecku.
    Wybaczcie ze sie tak wtracilam ae jak zobaczylam skad Polusia jest to chcialam zapytac.

12. polusia

nic nie słyszałam na ten temat. w cale się nie gniewamy za wtrącenie się do nas.
    Monika chodziłam i nadal chodze do dr. janusz dziedzic. cudowny lekarz , taki prawdziwy lekarz z powołania. i nie dołuj się kochana. jak masz ochotę pogadać to pisz na gg jeśli masz. mój numer:13414190. pisz jak bedziesz się dołowała i potrzebowała porządnego kopa;-) lub jak będziesz miała ochotę tylko pogadać.

Poleć forum