reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSKI Z KRAKOWA-LACZMY SIE :-)

Zapraszam wszystkie mamusie z Krakowa i okolicy-poznajmy sie!

Poznajmy się:)

moniaivoy

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Dzięki Polusia za wsparcie:) Ja chyba znam tego lekarza, czy on nie przyjmuje czasami w Scanmedzie? Teraz jest juz dużo lepiej ze mną, ale jak musiałam leżeć, to strasznego doła łapałam, zwłaszcza, kiedy było ciepło. Ogólnie teraz się już mniej stresuję i już nie muszę leżeć, więc jest ok:)
A jak tam u Ciebie, masz czas dla siebie? Czy córeczka wypełnia Ci cały Twój czas:)

reklama

polusia

kocham moje dziewczyny
Miasto
Skawina
Rozwiązania
0
czas dla siebie to mam wtedy jak moja malutka śpi, wtedy mogę odpocząć. natomiast w ciągu dnia to jest bardzo różnie, czasami nie mogę nawet obiadu przygotować a czasem to mi się najnormalniej nudzi bo mała tyle śpi. teraz idą jej zębole więc jest strasznie marudna. ciekawe jakie będzie twoje maleństwo? pewnie jeszcze nie wiesz jakiej płci będzie, ale powiedz co chciałabyś. wiem że na pewno zdrowe, bo i takie będzie.

moniaivoy

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Hej:) Jeszcze nie znamy płci, chociaż już bardzo bym chciała wiedzieć:) Na początku miałam przeczucia, że chłopczyk będzie, ale teraz już sama nie wiem. Z pewnością mąż byłby wniebowzięty, jakby urodził się chłopiec. Ale zobaczymy :) Już jej żeby idą, to szybko. Chociaż ja nie wiem do końca, bo doświadczenia nie mam:)

polusia

kocham moje dziewczyny
Miasto
Skawina
Rozwiązania
0
hej, idą niestety. mojej starszej córce to pierwszy ząbek wyszedł jak miała 3 miesiące ale przy niej to nie wiedziałam co to zęby, wychodziły i po krzyku. A u Poli to tragedia, wszystko do buzo pcha ślini się niemiłosiernie i do tego jeszcze taka strasznie marudna. poczekaj to zobaczysz jak się Twwój maluszek urodzi. imiona już wybrane? a na kiedy ty to masz termin? wiesz już gdzie będziesz rodziła?

moniaivoy

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Hej :) Jeśli chodzi o imiona, to jeszcze nie do końca wiem jakie :) Chyba poczekamy, żeby poznać płeć tak będzie łatwiej:) A termin porodu wstępnie mam zaplanowany na 14 stycznia:) Więc troche mi jeszcze zostało:) A jeśli chodzi o szpital, coś już o tym myślałam, ale poród mnie przeraża:) A Ty w którym rodziłaś? I jak to jest?

polusia

kocham moje dziewczyny
Miasto
Skawina
Rozwiązania
0
pierwszą córkę rodziłam w siemieradzkim ale to było 6 lat temu. natomiast teraz rodziłam w rydygierze i jestem bardzo zadowolona. nie udało mi się z mężem bo wyjechał wtedy na szkolenie ale rodziłam w mamą moją. sala do rodzinnego super jest duża piłka do skakania, krzesło do porodu i wanna w której leżałam 40 min. teraz urodziłam w ekspresowym tempie: od momentu przyjęcia na porodówkę do momentu urodzenia mojej Poli minęły 2 godziny a miałam rozwarcie na 2 palce tylko. ale wanna i skoki na piłce zrobiły swoje :) jak tylko zobaczysz swoje dzieciątko to zapominasz o bólu, a wcale tak źle nie jest. jeśli tylko ktoś będzie z tobą to nawet się nie obejrzysz jak będziesz to miała za sobą . ja ci tylko mogę poradzić jedno nie pozwól się naciąć, mnie nacięli przy Julce i była tragedia nie siadałam przez 2 tygodnie. teraz nie pozwoliłam się naciąć i zaraz po porodzie siedział na łóżku. ja swój poród wspominam bardzo sympatycznie. nie bój się nic zobaczysz wszystko będzie dobrze i ekspresowo :)

moniaivoy

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Witaj :)

Nie odzywałam się, bo wczoraj prawie cały dzień spędziliśmy poza domem:) Jeśli chodzi o szpitale, to też myślałam o tym na Siemieradzkiego, ale tam jest teraz dosyć drogo, bo położna kosztuje 800 zł + poród rodzinny 200zł. Mąż od początku chce brać w tym udział, więc dla mnie tym lepiej. Z tym,że właśnie minus jest taki, że 1000 zł trzeba wydać. O innych szpitalach nic nie wiem. Poza tym, żeby nie rodzić w Narutowiczu. Niestety nie mam żadnych koleżanek, które by miały jakieś dzieci. A o tym nacinaniu, to już słyszałam i przeraża mnie to. Ale czy to nie jest tak, że jak nie pozwolę się naciąć, to może mi coś tam popękać? Strach pomyśleć.

polusia

kocham moje dziewczyny
Miasto
Skawina
Rozwiązania
0
hej, ja rodziłam teraz w Rydygierze miałam poród rodzinny położną taką jaka była na dyżurze. położna cudowna kobieta nie pozwoliła na nacięcie jedynie miałam niewielkie otarcie i jeden szew. wszystko za dziękuję. mnie lekarz poradził aby od 7 miesiąca smarować kroczę oliwą z oliwek i tak robiłam.
jeżeli mogę poradzić to położnej nie wynajmujcie, szkoda pieniędzy a może zdarzyć się tak że nie będzie dała radę przyjechać i tylko zmarnujecie pieniądze.
ja polecam rydygiera: pokój do porodu rodzinnego jest duży i bardzo przytulny, znajduje się w nim wanna, łóżko gdzie możecie z mężem poleżeć i gdzie możesz być badana jezeli nie chcesz na fotelu. jest też piłka i takie fajne krzesełko do porodu. a fotel do porodu to już kosmos: rewelacja: bardzo wygodny. pokoje są dwu lub jednoosobowe, lazienka na dwa pokoje czyli trzy osoby. położne uczynne i pomocne. mnie pomogły bardzo bo nie miałam pokarmu a Pola płakała bo była głodna. przyszły dały butelkę ale najpierw przystawiły małą do piersi aby choć troszkę possała a dopiero później butla.
lekarze na obchodzie też mili i dyskretni co jest bardzo ważne po porodzie.
a skąd masz lekarza? może on ci doradzi gdzie rodzić. ja akurat miałam z rydygiera ale nie udało się rodzić przy nim a i tak nie zdążyłby przyjechać bo poród był ekspresowy.
jak masz jakieś pytania co do porodu to pytaj jeżeli będę mogła to odpowiem.

moniaivoy

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Witam,
Kurcze tak mi zachwaliłaś tego Rydygiera, że aż pomyślałam, że poród to sama przyjemność:) Najlepiej to chyba przejechać sie na dni otwarte do szpitala, jeżeli takowe prowadza:) A czy nie miałaś wrażenia, że dzięki temu, że miałaś stamtąd lekarza, to właśnie dzięki temu były takie opiekuńcze te położne? Bo wiem z doświadczenia, że tak często się dzieje. Też leżałam, tam raz w tym szpitalu, tylko na oddziale ginekologicznym i chyba dzięki temu, że miałam tam swojego lekarza, inaczej mnie pielęgniarki traktowały. czego nie mogę powiedzieć o innych kobietach. Ja właśnie nie mam lekarza, który przyjmowałby w jakimś szpitalu:( Ale właśnie słyszałam, że i tak najważniejsze są położne, nie lekarz. A czy ten Dziedzic przyjmuje w Rydygierze?

reklama

polusia

kocham moje dziewczyny
Miasto
Skawina
Rozwiązania
0
hej,
tak Dziedzic przyjmuje w Rydygierze.oprócz tego na komorowskiego w przychodni na nfz, a prywatnie na zapolskiej i w scanmedzie na al.pokoju. tam można w każdy dzień podjechać i zobaczyć sobie oddział. nie miałam takiego wrażenie że opiekowały się mną tylko dlatego że miałam z tamtąd lekarza. ze mną w pokoju leżała dziewczyna która miała lekarza z siemieradzkiego i była bardzo zadowolona z opieki.

Do góry