reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSKI Z KRAKOWA-LACZMY SIE :-)

Zapraszam wszystkie mamusie z Krakowa i okolicy-poznajmy sie!

Poznajmy się:)

moniaivoy

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
To może wybiorę się do tego Dziedzica, bo ja mam wykupiony pakiet w Scanmedzie, więc zobaczę czy mi będzie odpowiadał. Ale mnie zachęciłaś do tego Rydygiera, muszę się tam wybrać:) Ale jak wrócimy znad morza. Chcemy się wybrać w ten pt. Mam nadzieję, że pogoda dopisze:) A Wy planujecie gdzieś wakacje czy może już jesteście po ?

reklama

polusia

kocham moje dziewczyny
Miasto
Skawina
Rozwiązania
0
życzę w takim razie aby wypad nad morze się udał. my w wakacje się nie wybieramy niestety nigdzie ponieważ chcemy w październiku jechać do Szwajcarii zobaczyć tamtejszą jesień, a akurat Pola będzie miała 6 miesięcy, natomiast Julka będzie miała wakacje od zerówki. wybierz się bo polecam Dziedzica bardzo gorąco.
a u nas dziś dramatyczna nocka: wczoraj byłam z Polą do szczepienia i w nocy dostała bardzo wysokiej temperatury a dziś jest strasznie marudna i nie bardzo ma ochotę na jedzenie i zabawę. nie spałam od godziny 1 w nocy, usnęłyśmy koło 5 ale o 6 już wrzask. oczy to już zapałkami podpieram ale cóż zrobić taka dola matki.
wczoraj wyszedł nam jeszcze jeden problem z Polą. mianowicie za mało waży. od ostatniego razu tj od maja do wczoraj przybyła na wadze tylko 700 i obecnie waży 5800. jak rozmawiam z dziewczynami co mają dzieci czteromiesięczne to ważą już około 7 kg. a moje kurczątko tak malutko, ale zobaczymy zrobiliśmy wczoraj badania i czekam na wyniki. mam nadzeję że będzie dobrze.

moniaivoy

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Hej Polusia, na pewno będzie dobrze, trzymam kciuki. Nie rozpisuje się za dużo, bo już idę spać. Bo jutro o 04:00 pobudka. I wyruszamy w drogę:) Trzymaj się ciepło i życzę zdrówka dziewczynkom:)

moniaivoy

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Hej Polusia, jak tam minęły ostatnie 2 tyg? My wróciliśmy do domu w nd, ale jakoś musiałam się ogarnąć i dopiero teraz piszę:) Ja już czuję dzidzie coraz bardziej i czuję kopniaki, zwłaszcza rano :) Wiesz co chciałabym zmienić tego lekarza prowadzącego, ale w sumie nie wiem sama co mam powiedzieć temu drugiemu, tak jakoś mi głupio. A poza tym u mnie już się zbliża półmetek.

polusia

kocham moje dziewczyny
Miasto
Skawina
Rozwiązania
0
Hej, Monia jak tam wakacje się udały? pogoda dopisała? wypoczęliście? u nas po staremu poza tym że Poli dalej ząbek nie wyszedł i teraz jest nieznośna. Pola zaczęla też ładnie zjadac zupki i ogólnie bardzo ładnie zaczęła mi jeśc.Julka zaczyna zaraz zerówke więc nam się zacznie.
a lekarza jak najbardziej możesz zmienić, nie ważne że już połowa ciąży. jeżeli chcesz to podam ci numer ja komórkę do Dziedzica i uówisz się zię znim na wizytę, na pewno nie odmówi. Fajne jest to uczucie jak dzidzia daje znać o sobie. już niedługo poczujesz to bardzo mocno :)
wkleję kochana linka do prośby dziewczyny, takiej Ani może będziesz chciała i mogła nam coś pomóc to zapraszam https://www.babyboom.pl/forum/mozes...i-sie-24-12-2010-moj-narzeczony-zginal-43013/

malutk_a

michasia 08 i antosia 11
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
hej dziewczyny :)

monia ja tez polecam dziedzica ja chodze do niego na komorowskiego i uwazam go za super lekarza.

reklama

moniaivoy

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Witam:)

Jeśli chodzi o wakacje , to było super i wypoczęłam:) W zasadzie odkąd nie chodzę do pracy, to nie jestem juz taka zmęczona, ale mimio wszystko klimat i zmiana otoczenia robią swoje:) Juz się umówiłam do tego Dziedzica na czw na 9.00 rano:) zobaczymy co mi powie :) Dobrze , że Pola zaczęła lepiej jeść:) Fajne uczucie jak dziecko kopie, ale mąż jeszcze nie czuł:) Musze powoli zacząć rozglądać się za ubrankami dla dziecka, ale właśnie jeszcze nie wiemy do końca jaka będzie płeć. Nie wiem czy Ci ostatnio pisałam, lekarz nam powiedział, że dziewczynka, ale na 100% pewności nie ma. Jesli chodzi o tą Anię hmm...za bardzo nie wiem jakbym mogła jej pomóc, bo sama nie mam żadnych rzeczy dla dziecka. Widziałam, że juz sporo rzeczy zostało jej zakupionych. Może sama masz jakiś pomysł?

Do góry