reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSKI Z KRAKOWA-LACZMY SIE :-)

Zapraszam wszystkie mamusie z Krakowa i okolicy-poznajmy sie!

Poznajmy się:)

moniaivoy

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Malutka - dzięki za radę, fajnie się złożyło, że obie chodzicie do niego:) Juz się z nim umówiłam na wizytę:)

reklama

polusia

kocham moje dziewczyny
Miasto
Skawina
Rozwiązania
0
Monia to super że będzie dziewczynka, ale nieważne byle było zdrowe.Wiesz jeżeli chodzi a Anię to można pomóc jakkolwiek np. kupując pampery dla małego czy witaminki dla niej teraz. dla niej ważny jest każdy drobiazg, nawet jeżeli masz czasopisma o ciąży i małych dzieciach to Ania z chęcią poczyta. a nie musisz oosbno wysyłać ja się wybieram więc jak coś będziesz mogła przekazać to odbiorę od Ciebie.
Daj znać kochana co dr. Dziedzic powie, zobaczysz na pewno będziesz zadowolona z niego.

malutk_a

michasia 08 i antosia 11
Miasto
kraków
Rozwiązania
0
monia a polusia wspominala, ze jest calkiem przystojny hehe :p na komorowskiego zawsze tabuny kobiet do niego czekaja na wizyte i wszystkie go chwala. wiec monia trafilas w dobre rece.

Miasto
Kornatka/Kraków
Rozwiązania
0
witam mamy z Krakowa. :tak: pozdrawiam ja i mój 8-miesięczny Filipek. Aktualnie mieszkamy za Krakowem, od czasu porodu, ale generalnie dalej czuję się krakowianką :-p A btw, moniaivoy, mieszkałam wcześniej też na Kurdwanowie ;-) hahaha i obie chodziłyśmy do J. Dziedzica, co za zbieg okoliczności!!

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
hej, ja mieszkam na salwatorze, mam siedmiomiesięcznego Antosia i staram sie właśnie wrócić do pracy ale ciężko to wychodzi :/ Monia urodziłaś już?

polusia

kocham moje dziewczyny
Miasto
Skawina
Rozwiązania
0
Monia urodziła zdrową córeczkę Alicję 18.01. o godzinie 12 z minutami :) obie czują się dobrze :)

poloznakrk

Początkująca w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny.
Na imię mam Aga (Agnieszka ale nie lubię tej formy :p) jestem z Krakowa no i oczywiście jestem dystrybutorem FM :)
Mam 4 letnią córeczkę Maję, małą rozrabiarę. Pracuję w krakowie jako Położna.

reklama

G-a

Rozwiązania
0
cześc dziewczyny!
mogę dołączyć i ja? mieszkam w Skawinie, ale bedę pracowała w Krakowie i to juz od 13.06 ( co za ból z rannym wstawaniem po 4 latach przerwy, moja córcia spi do 10.00).
witam kolezankę po fachu z FM.

Do góry