reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam Synka :)

grupa dla wszystkich mam, ktore maja synka labo sie go spodziewaja :)

Poznajmy sie :)

Miasto
Koszalin
Rozwiązania
0
Cześć! Jestem mamą Dawidka :) To mój pierworodny. Mam nadzieję że nie "ostatniorodny". :) Pozdrawiam serdecznie i dołączam. A co tam :D Jestem z Koszalina.

reklama

agulek80

Fanka BB :)
Miasto
Okolice W-wy
Rozwiązania
0
Coś nam nie bardzo idzie dyskusja w grupie...a szkoda...może ją rozruszamy?!
Dziewczyny, napiszcie jak zachęcacie swoje dzieci do jedzenia? Ja mam trudności żeby Marcin jadł obiadki:-(kaszki, owoce, jogurty wchodzą w miarę ok...ale obiady:no:
A może macie jakieś sposoby żeby maluch przespał całą noc? Wczoraj wieczorem Marcin zjadł nawet sporo kaszki, po kąpieli był cyc i?! W nocy budził się częściej niż normalnie....:szok:

VeronicaMelania

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
agulek - co do obiadkow ci nic nie porade bo moj maluszek ma dopiero 3 miesiace:))

a co do spania - mysle ze cieple mleko pomoze:) mojemu juz teraz to pomaga:) a twoj synus ile ma??

agulek80

Miasto
Okolice W-wy
Rozwiązania
0
VeronikaMelania mój Synio ma 9,5 m-ca. Nadal z jedzeniem "dziecięcych" jedzonek jest kiepsko ale to co jedzą dorośli jest pyszne:tak:oczywiście daję Mu po troszku i nie wszystko. A cyc jest the best:happy: aż się boję co to będzie jak pójdę w X do pracy:baffled:

Miasto
Limoges, France, France
Rozwiązania
0
Strasznie tu cicho :) Ale skoro <Agulek80> spróbowała rozruszać towarzystwo to może napiszę parę słów o jedzonku. Mój Marcel ma prawie dwa latka (31 sierpnia:) i najchętniej żyłby powietrzem ;] Syn siostry jest prawie w jego wieku i nigdy nie marudzi przy obiedzie więc podpatrzyłam parę sztuczek kulinarnych i chyba działają bardziej niż moje wcześniejsze próby "nagradzania za zjedzony obiad". Np.pulpeciki z indyka (mielone mięso,jajko,bułeczka,ząbek czosnku,łyżka drobno posiekanej natki pietruszki) mieszamy, lepimy kuleczki, gotujemy warzywa na parze i dorabiamy pulpetom buźki, robimy samochodzik czy bałwanka - przez zabawę do buzi :)
Jak mam więcej czasu to robię też tak kanapki. Tutaj znalazłam parę pomysłów ale mam też w domu książkę i jakieś ksero od siostry dekorowanie potraw - potrawy dla dzieci powodzenia w kazdym razie:)

Do góry