reklama

Poznajmy się :)

Mam nadzieję, że uda mi się przyciągnąć tu mamuśki coś mojego pokroju. Czyli szukające nowy

1. Aneta.

Aneta. Zaciekawiona BB

Hej :)

Jeszcze nie za bardzo ogarniam co i jak z tymi grupami, ale uczę się i myślę że może być fajnie :)

To może zaczniemy od zapoznania się? Ile mamy dzieciaczków, skąd jesteśmy, w jakiej grupie wiekowej się znajdujemy, może coś o zainteresowaniach no i w ogóle, co "ślina na język przyniesie" piszmy :)

Więc mam na imię Aneta, jestem z Podkarpacia, mam 23 lata i cudownego synala Michała. Spędzam z nim 12 h dziennie (mąż tak długo pracuje) i czasem brakuje mi jakichś pogawędek z innymi mamuśkami, nie tylko o dzieciach ale o wszystkim. Nie mówiąc już o spotkaniach w realu ale nawet zwykłe spotkania online.

To tak na początek, czekam na jakieś mamuśki :)

2. domicz32

domicz32 Początkująca w BB

Hej:)
    Też jeszcze nie bardzo wiem co tu jak i gdzie, ale witam serdecznie. Jestem mamą trzylatki:)

3. reklama
  4. Stefaa

Stefaa Moderator

hej :)

a ja jestem mamą szalonej trójeczki ;) miło mi Was poznać :d

ogólnie lepiej się piszę na forum, bo na grupe nie ma dostępy z telefonu ..

pozdrawiam

5. Aneta.

Aneta. Zaciekawiona BB

Oo fajnie że się ktoś odezwał bo juz myślałam że nic z tego nie będzie a tu niespodzianka :)

Stefa czyli trzeba się na forum przerzucić? Hmm.. To moze jak jesteś bardziej zorientowana co i jak to załóż wątek i podeślij nam linka to tam się przeniesiemy :D

A skąd jesteście, jeśli mozna wiedzieć ?

6. Stefaa

Stefaa Moderator

Aneta wątek mozesz utworzyć w obojętnie jakim dziale.. albo możesz tez dołączyć na forum.. jest już wiele grup utowrzonych :)

7. zurawina

zurawina Początkująca w BB

Hej

Ja jeszcze nie mam dzieci ale jestem w ciazy, co rawda wczesnie jeszcze bo drugi miesiac. Srednio znosze te pierwsze tygodnie przez co mniej chodze do pracy i czuje sie troche samotna. Mieszkam w Londynie, wiec niestety cala rodzine mam w Polsce. Moze macie jakies porady jak uniknac ciazowej depresji? Ja nigdy nie mialam tego typu problemow, bo zawsze bylam bardzo aktywna ale teraz ograniczona mocno samopoczuciem nie wiem co ze soba poczac... Pozdrawiam

8. lenusia24

lenusia24 Początkująca w BB

Hej jeszcze nie bardzo wiem co tu jak i gdzie, ale witam serdecznie.Jestem mamą 5 miesięcznej Lenki

Poleć forum