reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się! :)

Kruczyca

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2016
Postów
1 936
Hej dziewczyny :) wpisujcie swoje dane bysmy mogły się lepiej poznać :) ja zacznę ;)
Imię: Gosia
Wiek: 22
Miasto: Lublin
Termin ostatniej @/ porodu: 27.04./ 31.01.17-01.02.17
Dzieci: 1 aniolek (5tc)
Wpisujcie się :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kruczyca- dobry pomysł ! - możemy po prostu tu zrobić tabelkę ze wszystkimi przyszłymi mamami żeby się nie zgubiła gdzies na głównym pomiędzy postami :) - a wiadomości na priv żeby dziewczyny słały :) .

Ja, Edyta - 28 lat , drugie dziecko i termin na 1-3 luty :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko ja nie mam dostępu do kompa bo ładowarka spalona ;/ możemy zrobić i w głównym wątku w pierwszym poście i juz. A to się usunie ;)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piszcie dziewczyny coś o sobie :) czym się zajmujecie w życiu co was interesuje co nie. Co lubicie czego się obawiacie :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajny pomysł :)
Ja jestem Marta i witam serdecznie :-) :) Mam 25 lat, i córę Hankę lat 2, skończone w maju :) Mieszkamy w Poznaniu (Podałam tyle danych, ze jeżeli ktoś nas zna to niech się natychmiast ujawnia :D haha :ninja2: )

Póki co nie pracuję nigdzie zawodowo, mam zamiar najpierw odchować trochę dzieci. Studiowałam ogrodnictwo, ale pracowałam w gastronomii i to do niej mam zamiar kiedyś wrócić ;)
 
Więc i ja :)

Mam na imię Beata .. jeszcze 28l... Mamy w domu trójkę chłopców... marzymy o córci; ) ale najważniejsze żeby było zdrowe ;) mieszkam na zielonej wyspie ;) jestem pelnoetatowa mamą. To na razie tyle w tym watku ponieważ ciąża jest wielką tajemnicą :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ania, 35 lat, wielkopolska.
Mama dwoch chlopcow.
Termin porodu wg om 12 luty 2017 :-)

2nn3yx8dg37nn3lj.png
===Dwóch chłopców juz mamy:-D ===
 
reklama
To i ja napiszę coś więcej o sobie. ;) jestem żoną swojego męża od 16.04.2016 :) udało nam się z zajściem w ciążę jeszcze w miesiącu miodowym ;) od stycznia nie pracuje i póki co tak zostaje. Skupiam się na ciazy, dziecku i tworzeniu prawdziwego domu dla nas :) w niedalekiej przyszłości planuje otwarcie kawiarni dla mam i dzieci z opieką i zdrowa kuchnia dla ciężarnych o maluchów rozszerzajacych dietę :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry