reklama

Poznajmy się! :)

Temat na forum 'Lutowe mamy 2017' rozpoczęty przez Kruczyca, 28 Maj 2016.

1. Kruczyca

Kruczyca Fanka BB :)

Hej dziewczyny :) wpisujcie swoje dane bysmy mogły się lepiej poznać :) ja zacznę ;)
    Imię: Gosia
    Miasto: Lublin
    Termin ostatniej @/ porodu: 27.04./ 31.01.17-01.02.17
    Dzieci: 1 aniolek (5tc)
    Wpisujcie się :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom

2. Miciur-ka

Miciur-ka Fanka BB :)

Kruczyca- dobry pomysł ! - możemy po prostu tu zrobić tabelkę ze wszystkimi przyszłymi mamami żeby się nie zgubiła gdzies na głównym pomiędzy postami :) - a wiadomości na priv żeby dziewczyny słały :) .

Ja, Edyta - 28 lat , drugie dziecko i termin na 1-3 luty :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. Kruczyca

Tylko ja nie mam dostępu do kompa bo ładowarka spalona ;/ możemy zrobić i w głównym wątku w pierwszym poście i juz. A to się usunie ;)

5. Kruczyca

Piszcie dziewczyny coś o sobie :) czym się zajmujecie w życiu co was interesuje co nie. Co lubicie czego się obawiacie :)

6. Ayran

Ayran Fanka BB :)

Fajny pomysł :)
    Ja jestem Marta i witam serdecznie :-) :) Mam 25 lat, i córę Hankę lat 2, skończone w maju :) Mieszkamy w Poznaniu (Podałam tyle danych, ze jeżeli ktoś nas zna to niech się natychmiast ujawnia :D haha :ninja2: )

Póki co nie pracuję nigdzie zawodowo, mam zamiar najpierw odchować trochę dzieci. Studiowałam ogrodnictwo, ale pracowałam w gastronomii i to do niej mam zamiar kiedyś wrócić ;)

7. Fabimama

Fabimama Fanka BB :)

Więc i ja :)

Mam na imię Beata .. jeszcze 28l... Mamy w domu trójkę chłopców... marzymy o córci; ) ale najważniejsze żeby było zdrowe ;) mieszkam na zielonej wyspie ;) jestem pelnoetatowa mamą. To na razie tyle w tym watku ponieważ ciąża jest wielką tajemnicą :)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

8. Airfix

Airfix Fanka BB :)

No to ja - Mieszkam koło Krakowa, 31 lat :) Synek 7,5r :)

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom

9. Anetka80

Anetka80 Mama Nikolki i Dawidka.

Imię Aneta
    Wiek 36
    Miasto Siedlce
    Termin porodu 7 luty 2016
    Dzieci trójka-2 dziewczynki i chłopiec

10. reklama
  11. Anna25

Anna25 wrzesień2006/lipiec2012

Ania, 35 lat, wielkopolska.
    Mama dwoch chlopcow.
    Termin porodu wg om 12 luty 2017 :-)

[​IMG] ===Dwóch chłopców juz mamy:-D ===

12. Kruczyca

To i ja napiszę coś więcej o sobie. ;) jestem żoną swojego męża od 16.04.2016 :) udało nam się z zajściem w ciążę jeszcze w miesiącu miodowym ;) od stycznia nie pracuje i póki co tak zostaje. Skupiam się na ciazy, dziecku i tworzeniu prawdziwego domu dla nas :) w niedalekiej przyszłości planuje otwarcie kawiarni dla mam i dzieci z opieką i zdrowa kuchnia dla ciężarnych o maluchów rozszerzajacych dietę :)

Poleć forum