reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się! :)

Kruczyca, wow super ! :) Masz jakieś gastronomiczne doswiadczenia? w jakim mieście będzie ta kawiarnia? Już coś ogarniasz, czy narazie to tylko plany? :)
 
reklama
Kruczyca, wow super ! :) Masz jakieś gastronomiczne doswiadczenia? w jakim mieście będzie ta kawiarnia? Już coś ogarniasz, czy narazie to tylko plany? :)
Mam doświadczenie. Lublin ;) jak coś to zapraszam z dzieciaczkami :D powoli ogarniam.. Szukam, porównuje rozeznaje się w konkurencji która jest mała :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To może ja: Justyna skończone 30 jeszcze przed 31 mieszkanka Kujaw i pomorza Szczęśliwa mężatka i mama prawie sześciolatka. To moja 3 ciąża, poprzednią poroniłam w 8tc
 
Ja tez juz napisze cos o sobie. We wrzesniu skoncze 30 lat, mja druga ciaza, pierwsza skonczyla sie poronieniem. Moj maz ma 4 letnia coreczke, ktora co dwa tygodnie nas odwiedza [emoji4] mieszkamy w Holandii [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolej na mnie. Jestem Ania, 31 wiosenek . Mieszkam w Londynie. To moja trzecia ciąża ( 7luty 2017).Mam dwie córeczki - starsza lat 9, młodsza 13 miesięcy.
 
reklama
Pewnie zapraszamy :) opowiedz coś o sobie :)

7u223e3k88z714o0.png
 
Do góry