reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się! :)

Witaj Nina ! :)
Martinek my też się budujemy, w okolicach Fabianowa :)

A my za komornikami nad jeziorem:) to zycze ci bezproblemowej i szybkiej budowy!


ckai3e3kfhebulz8.png
 
reklama
Cześć dziewczyny :) dołącza do Was kolejna lutowa mama. Jutro zacznę 5 tydzień ale dwie kreski zobaczyłam juz w 27dc :) Mam na imię Monika mieszkam w Nowym Dworze Maz. mam córeczkę 5lat. O drugą dzidzie staralismy się prawie dwa lata, a przez ostatnie pół roku brałam Bromergon na zbicie prolaktyny, która uniemozliwiala zajście w ciążę.
Jest nas tutaj już trochę :) Kiedy ja przeczytam te 90 stron
na głównym wątku ?
Pozdrawiam serdecznie
 
Imię : Iza

wiek: 34
Miasto: Świdnica
Termin ostatniej @ 15.05.2016
Transfer 2 dniowych zarodków 3.06.2016
Termin porodu: około 20.02.2017
Dzieci: syn 11 lat , czekamy na kolejnego/ kolejne aniołki (5tc)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam
Nazywam się Agata mam 39 lat, jedna córka lat 11. Od wczoraj wiem, ze jestem w ciąży,widziałam już serduszko [emoji7]Termin na 4 luty wg usg, 8 luty wg OM. Narazie tyle o mnie, jeszcze raz witam i mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do swojego grona


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam
Nazywam się Agata mam 39 lat, jedna córka lat 11. Od wczoraj wiem, ze jestem w ciąży,widziałam już serduszko [emoji7]Termin na 4 luty wg usg, 8 luty wg OM. Narazie tyle o mnie, jeszcze raz witam i mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie do swojego grona


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluje [emoji2] witaj w gronie [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry