reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się! :)

Alez Cię wywialo pod sam ocean! A już miałam nadzieję że ktoś bliżej i może też rodIc w Mullingar będzie ;)

85993e3krgxydke3.png
 
reklama
To ja tez Karolina mam 24 lata pierwsza ciaza ... date mam na 26 lutego obecnie zaczynam 6 tydzien. Mieszkam w Irlandi moj partner to irlandczyk 4 lata temu przeszlam zakrzepice lewej nogi wiec od poczatku ciazy jestem na zastrzykach brzuch w siniakach no i jeszcze lek zeby wszystko bylo OK
Witamy , i powodzenia życzę , ja też mieszkam w Irlandii ;), uwielbiam Galway :)! a sama mieszkam w co.Dublin

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny!

Dzisiaj i ja dołączam do lutowych mamusiek :) jestem Karina, 28 lat, obecnie 9 tc i termin na 9.02 i już się nie możemy z mężem doczekać naszego małego Orzeszka :)
Jestem pełna obaw i wiecznie myślę o Maleństwie ponieważ nasza pierwsza Kruszynka w 4 tc nas opuściła i teraz bardzo się martwimy żeby wszystko było dobrze z obecną :(
Na razie wszystko wygląda super więc jesteśmy dobrej myśli :)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
 
Cześć Dziewczyny!

Dzisiaj i ja dołączam do lutowych mamusiek :) jestem Karina, 28 lat, obecnie 9 tc i termin na 9.02 i już się nie możemy z mężem doczekać naszego małego Orzeszka :)
Jestem pełna obaw i wiecznie myślę o Maleństwie ponieważ nasza pierwsza Kruszynka w 4 tc nas opuściła i teraz bardzo się martwimy żeby wszystko było dobrze z obecną :(
Na razie wszystko wygląda super więc jesteśmy dobrej myśli :)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
Witam!!! Zapraszam na główny wątek ;)

85993e3krgxydke3.png
 
Witam , To jeszcze ja.:)....Mam na imie Asia 36lat, jedna corka 8,5...obecnie jestem w 8 tyg ciazy termin mam 14.02:) .Mieszkam w Irlandii. Pozdrawiam!!!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny , mam na imię Karolina mam 31 lat i jestem mamą trójki dzieci , Oliwka 11 lat Michaś 9 lat i Laura 13 miesięcy .. w czwartek pozytywny test a we wtorek wizyta u lekarza - 8 tydzień .. Niestety mam zagrożenie życia ponieważ to 4 cięcie cesarskie .. mam zastanowić się nad usunięciem bo mogę zejść z tego świata .. Przykre mając na uwadze widok bijącego serduszka ..
 
reklama
Hej, ja też dołączam do dumnych lutowych Mam :). Mam 26 lat, od trzech lat jestem szczęśliwą mężatką i to będzie nasze pierwsze dziecko. Mieszkam w Krakowie.
 
Do góry