reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

No to i ja tu zostawię po sobie ślad ;)
Mam ma imię Agnieszka, w marcu skończę 29 lat. Mężatka od 2,5 roku. Męża poznałam 12 lat temu i od wtedy jesteśmy razem. Od 10 lat mieszkam w Białymstoku, a od 2 lat w końcu w swoim mieszkanku :) Brak nam jedynie dzieci.. więc czekamy z upragnieniem na naszą pociechę. [emoji173] Termin z ostatniego usg 12.08.
Z zawodu i zamiłowania jestem nauczycielem, ale musiałam zostawić swoich urwisów (druga klasa podstawówki) i iść na L4.
Oby bezpiecznie dobrnąć do końca! :) Pozdrawiam

f2w3rjjga2xukn5b.png
 
reklama
Ja tez do tek pory nic tu o sobie nie napisałam. Czas to zmienić.
Cześć dziewczyny :)
Jestem Ala, 27 lat stuknie w grudniu. Mieszkam na podkarpaciu.
Będę mamą po raz drugi, ale za to dzieci będą mieć małą różnicę wieku między sobą (17 miesięcy).
Uwielbiam gotować i jeść, co odbija się na mej figurze.
To tyle w skrócie ^^
Skąd dokładnie ja też z Podkarpacia wkoncu ktoś z moich okolic :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To nie tak daleko :)
Zawsze można zrobić jakieś spotkanie i spotkać sie gdzieś w połowie drogi, np. Tarnobrzeg ;)
A to Twoja pierwsza ciąża?
 
Witam dziewczyny. Od jakiegoś czasu was podczytuję, ale dopiero teraz się odważyłam dołączyć.Nazywam się Donata w tym roku 35 lat,to moja trzecia ciąża, termin 30.08
 
I teraz tutaj jeszcze dotarłam :)
Dominika, 23 lata, druga ciąża, termin 16.08 i mieszkam obecnie w Mińsku Mazowieckim.
@dzasta.o moje dawne okolice :) ja z Rudnika.
 
reklama
Cześć
Witam się z wami serdecznie w ten upalny dzień...czekamy na rozwiązanie, termin miał być na 25 sierpnia, ale chyba nie da rady. Od dwóch tygodni biorę tabletki na podtrzymanie, ale brzucho coraz niżej a dzieciątko coraz bliżej. Trzymajcie się w te upalne dni przyszłe mamy!

PS. a 1,5 roczna córcia też nieźle dokazuje, więc łatwo nie jest :)
 
reklama
Do góry