reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Cześć dziewczyny ! :) Mam 25 lat, jestem z Wrocławia. To będzie moje pierwsze dziecko ;) Obecnie jestem w połowie 6 tygodnia i po pierwszej wizycie u ginekologa gdzie po raz pierwszy widziałam pikające serduszko ;) Jestem kosmetologiem, ale na czas ciąży musiałam przerwać pracę z racji zagrażających zdrowiu dziecka warunków. Obecnie przesiaduje w domu, szukam dobrych duszyczek do pogadania i wspierania się wzajemnie ;)
Hey czyli jesteśmy od siebie oddalone o 50km ;) nie raz bywam w Wrocławiu ;)
 
reklama
Dzień dobry :) I ja się dopisze do tematu - choć bardzo ostrożnie bo 2 razy poroniłam we wczesnym etapie. Mam na imię Patrycja, jestem z Dzierżoniowa woj. dolnoślaskie. Jestem mamą już 7 letniego synka i prawie 5 letniej córci :) Pozdrawiam serdecznie
 
Witam ;) mam na imie Alicja i mam 24 lata jestem z dolnegoslaska:) po 5msc staran i jednym cyklu z tabletkami na wywolanie owulacji udalo sie. Mam 2kreski potwierdzona bete i jedna wizyte za soba na razie bylo widac tylko pecherzyk ale 9.12 ide na kolejna wizyte i mam nadziej ujrzec juz serduszko mojego robaczka :) termin z usg wychodzi na 3.08.2016 :)
 
Witam ;) mam na imie Alicja i mam 24 lata jestem z dolnegoslaska:) po 5msc staran i jednym cyklu z tabletkami na wywolanie owulacji udalo sie. Mam 2kreski potwierdzona bete i jedna wizyte za soba na razie bylo widac tylko pecherzyk ale 9.12 ide na kolejna wizyte i mam nadziej ujrzec juz serduszko mojego robaczka :) termin z usg wychodzi na 3.08.2016 :)
Witaj ;) gratulacje,a z jakiej miejscowości ;)my okolice Wrocławia
 
Dołączam do was kobitki! :-) mam na imię Agata mam 28lat jesteś z okolic Katowic. Od roku szczęśliwa mężatka. W maju tego roku byłam w pierwszej ciąży,niestety w 7tyg.poronilam,nie zaczęło bić serduszko nie obyło się bez zabiegu lyzeczkowania. Później miałam również małe komplikacje po samym zabiegu,brak okresu torbiel :-( ale udało się 21.11dowiedziałam się ze jestem w 2 ciąży,póki co beta ładnie przyrasta ale jestem przerażona każdym dniem i tym co mnie czeka. Straszna panikara ze mnie ;-) prowadzi mnie lekarz z Pszczyny,których obecnie jest na urlopie wiec dzisiaj wybiorę się do lekarza na wizytę w moim mieście bo starasznie się martwię czy wszystko w porządku :-) termin z ostatniej miesiączki wskazuje na rozwiązanie z początkiem sierpnia! :-) oby się udało,pozdrawiam :-)
 
Hej. Mam na imię Magda. Mam 23 lata. Jestem z woj. Kuj -pom. To nasze pierwsze maleństwo . Kilka miesięcy temu staraliśmy się Ale nie wychodziło. Później zrobiliśmy jakieś 2 miesiące prZerwy i sie udało. Obecnie pracuje nadal w sklepie spożywczym. Nie jest za wesoło. Ale narazie muszę się przemeczyc. Z moim partnerem jesteśmy 7 lat razem I razem mieszkamy . Ale nie zamierzamy póki co brać ślubu.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, mam na imię Marietta, 29lat (jeszcze) jestem z okolic Łodzi. To moja druga ciąża, pierwsza skończyła się w 9tyg brak tętna :( Teraz udało nam się w pierwszym cyklu i mam nadzieję że teraz wreszcie doczekam się Maleństwa! Ciąża potwierdzona betą a wizytę mam 12.12 :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie mamy, obyśmy dotrwały do końca w komplecie:)
Mam na imię Justyna, 33 lata, syn prawie 5 lat, mieszkam na Mazurach. Udało się w 2 cyklu starań, 14.12 mam wizytę i mam nadzieję usłyszeć serduszko:) Zamierzam pracować do maja, na razie objawy mam dość delikatne, męczy mnie mega senność i lekkie mdłości, zachcianek w sumie brak (ale gazowane mi się chce!!!) :)
 
reklama
Do góry