reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

reklama
To ja tez dolaczam.Gosia ,21lat, udalo sie w 1 cyklu :) jestem ze swietokrzyskiego.
Pierwsza wizyta na nfz ustawiona na czwartek 15 grudnia :) zobaczymy co lekarz powie.. Po swietach pojde juz prywatnie ^^ wedlug kalendarzyka w aplikacji tel. Termin na 15 sierpnia

ooo, ja też ze świętokrzyskiego! jaki rejon?
Ja aktualnie w Niemczech siedzę..
 
Witajcie,
Mam na imię Dagmara. Jestem z Wrocławia i mam 33 lata. W piątek wieczorem zrobiłam pierwszy test. Pozytywny [emoji4] Oj to był ogromny szok.To moje trzecie maleństwo. A wiadomość zastała mnie w straszliwie trudnym momencie. Od trzech tygodni przebywam na oddziale przeszczepowym z młodszym synkiem. Tak więc po pierwszym niedowierzaniu staram sie myslec jednak pozytywnie. Zwłaszcza jak powróciłam na forum i jedna z Was napisała, ze slyszala juz serduszko swojego maluszka, to nabrałam mocy [emoji7] na razie wg kalkulatorów termin wychodzi na 07.08.2017
Pozdrawiam Was serdecznie.
Witaj kochana życzę zdrówka synkowi , co będzie miał przeszczepiane jeśli można wiedzieć? Mieszkamy 50 km od siebie ;) bywam czasem w Wrocławiu
 
Hej dziewczyny :)
Z tej strony Ania 27l., Szczecin. Dołączam do sierpniowego grona :D Z obliczeń wychodzi termin na 17.08 :)
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Cześć! Lekko oszołomiona i zagubiona dołączam do was. Mam 25lat, to moja pierwsza ciąża, planowana. Jestem pół roku po ślubie, więc tyle też trwały małżeńskie starania :) Z własnych obliczeń wychodzi mi 5 tydzień (poparte testem beta hcg), 21.12 pierwsza wizyta ginekologiczna. Mam nadzieję, że uda się usłyszeć serduszko.. A tak poza tym, o ciąży wiem od dwóch dni i jeszcze do mnie to nie dociera. Najgorsze wyzwanie to skuteczne rzucenie fajek, muszę sobie mocno kłaść do głowy, że to już nie tylko moje zdrowie jest ważne, ale jestem na dobrej drodze.
 
reklama
# GuaRaNa Witam witam:) uff:) jak u ginow nie raz z uśmiechem pytałam czy sie jeszcze nadaje ;) czy nie za stara:) to zawsze nie wiem czy z grzeczności, ale zawsze mówili jaka stara, jeszcze z 6 razy moze pani rodzic Haha ! ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry