reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

reklama
No to i ja po tak długiej nieobecności na forum mogę dołączyć do tego zacnego grona. Jestem Aga.Mam bite 35, dwójkę cudnych dzieci Filip (14l) i Kaja (11) i spodziewam się wyczekiwanego cudu.Termin 3.08.2017.
Witam się☺
 
Mahoniowa, to idziemy podobnie, myslalam,ze jestem tu sama z koncowki sierpnia[emoji4]
Ja sobie wyliczylam 31go, a moja Pani doctor dzis 26/27 sierpien. Tez 4 tydzien[emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam termin na 30 tego sierpnia z om. Z usg jeszcze nie wiem. Ale i tak będę miała planowo cc także pewnie termin ustala indywidualnie

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie. Dołączam do grupy sierpniowych mam. Jestem mamą osmioletniego łobuza w sierpniu stracilam aniolka w 9tc. W wigilię test mi wyszedl pozytywny z kalkulatora wychodzi 6t4d wizyte u lekarza planuję po nowym roku. Jestem 4msc po łyżeczkowaniu wiec strach jest i to ogromny!!

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Mama2raz ja w sierpniu straciłam córeczkę w 18tc, też miałam zabieg i też strasznie się boję
Truskaweczka2017 bardzo mi przykro :( ja nawet nie poznalam plci aniołka. Teraz musi byc juz tylko dobrze. Mamy tam na górze najlepszą opiekę.
Który u ciebie tydzień? Potwierdzone juz przez lekarza?

Witajcie :) Chętnie dołącze do Waszej grupy. To moja druga ciąża, mam dwuletnią córeczkę, teraz czekamy na rodzeństwo dla Jagódki :) termin porodu 6.08.
Witaj Ratatujek. U mnie termin z om wychodzi na 20.08. Do lekarza idę 9.01 bo póki co z testu wiem ze jest ciaza. Lekarz musi potwierdzić. Nie chcialam isc za szybko na wizyte zeby znowu nie usłyszeć za wczesnie pani przyszla, jest pecherzyk prosze przyjsc za 2 tygodnie!.
9.01 to bedzie juz 9tc według OM wiec juz pieknie bedzie widac maluszka i serduszko na ktire czekam z niecierpliwością [emoji173][emoji173]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry