reklama
  1. Specjalnie z myślą o naszych przyszłych babyboomowych mamusiach przygotowaliśmy konkurs brzuszkowy. Bardzo nam zależy, żeby do testów i konkursów zaangażować naszą społeczność i dlatego najbliższe działania zadedykowaliśmy właśnie Wam <3 W końcu BB Mamy są najfajniejsze. Sama nią jestem, to dobrze wiem:) Pozdrawiam i zapraszam do konkursu KONKURS ania ślusarczyk (aniaslu)
    Zamknij powiadomienie

Poznajmy się ;)

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2017' rozpoczęty przez Truskaweczka2017, 4 Grudzień 2016.

1. AniaCk

AniaCk Fanka BB :)

Mam na imie Anka mam 34 lata i uwielbiam pisac co myslę.To moja druga ciąża.Pierwszą mam córeczkę 11-letnia.Pochodze ze świętokrzyskiego.

2. Anett84

Anett84 Zaciekawiona BB

Hej!Mam na imię Aneta, 32 lata ze Śląska. Jestem w 7 tygodniu ciąży. Kolejna wizytę u lekarza mam na 4 stycznia. Wg kalkulatora termin porodu przypada na 17.08.2017. Jestem mama 5.5 letniego Syna:)))

3. reklama
  4. miodulka

miodulka Aktywna w BB

Dzień dobry , nieśmiało chciałabym do was dołączyć, można ?:)

5. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

No to i ja po tak długiej nieobecności na forum mogę dołączyć do tego zacnego grona. Jestem Aga.Mam bite 35, dwójkę cudnych dzieci Filip (14l) i Kaja (11) i spodziewam się wyczekiwanego cudu.Termin 3.08.2017.
    Witam się☺

6. cheebay

cheebay Fanka BB :)

Póki co niewiele, duzo wiecej śpię, czasem drzemne w ciągu dnia, piersi bolą juz od sprzed terminu @ I cos spodni nie dopinam poki co zadnych mdlosci I oby tak zostało.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

7. miodulka

miodulka Aktywna w BB

Ja mam termin na 30 tego sierpnia z om. Z usg jeszcze nie wiem. Ale i tak będę miała planowo cc także pewnie termin ustala indywidualnie

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

8. kamcia25022

kamcia25022 Początkująca w BB

Witam :) jestem Kamila mam 26 lat i mieszkam w UK.Mam 2 córeczki i obecnie spodziewam się trzeciego maleństwa,jestem w 7 tyg ciąży.Mam nadzieję że tym razie będzie synek ;)

9. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

Witaj gratulacje

10. reklama
  11. Mama2raz

Mama2raz Fanka BB :)

Witajcie. Dołączam do grupy sierpniowych mam. Jestem mamą osmioletniego łobuza w sierpniu stracilam aniolka w 9tc. W wigilię test mi wyszedl pozytywny z kalkulatora wychodzi 6t4d wizyte u lekarza planuję po nowym roku. Jestem 4msc po łyżeczkowaniu wiec strach jest i to ogromny!!

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom

12. Truskaweczka2017

Truskaweczka2017 Moderatorka Członek załogi

@Mama2raz ja w sierpniu straciłam córeczkę w 18tc, też miałam zabieg i też strasznie się boję

Poleć forum