reklama

Poznajmy się ;)

Temat na forum 'Sierpniowe mamy 2017' rozpoczęty przez Truskaweczka2017, 4 Grudzień 2016.

1. ratatujek

ratatujek Fanka BB :)

Witajcie :) Chętnie dołącze do Waszej grupy. To moja druga ciąża, mam dwuletnią córeczkę, teraz czekamy na rodzeństwo dla Jagódki :) termin porodu 6.08.

2. Mama2raz

Mama2raz Fanka BB :)

Truskaweczka2017 bardzo mi przykro :( ja nawet nie poznalam plci aniołka. Teraz musi byc juz tylko dobrze. Mamy tam na górze najlepszą opiekę.
    Który u ciebie tydzień? Potwierdzone juz przez lekarza?

Witaj Ratatujek. U mnie termin z om wychodzi na 20.08. Do lekarza idę 9.01 bo póki co z testu wiem ze jest ciaza. Lekarz musi potwierdzić. Nie chcialam isc za szybko na wizyte zeby znowu nie usłyszeć za wczesnie pani przyszla, jest pecherzyk prosze przyjsc za 2 tygodnie!.
    9.01 to bedzie juz 9tc według OM wiec juz pieknie bedzie widac maluszka i serduszko na ktire czekam z niecierpliwością

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. Truskaweczka2017

Truskaweczka2017 Moderatorka Członek załogi

@Mama2raz nasze Aniołki nad nami czuwają ;) mi już leci 10tc a u lekarza byłam na początku 7tc i serduszko pięknie biło ;) chodź na główny wątek pisać z nami :)

5. Olkaa93

Olkaa93 Fanka BB :)

Cześć dziewczyny:) Mam 23 lata i aktualnie jestem w 6 tygodniu ciąży (wyliczone według aplikacji). O swojej ciąży dowiedziałam się wczoraj także jeszcze to do mnie nie dociera. Kompletnie tego nie planowaliśmy z partnerem. Wizytę u ginekologa mam w przyszłym tygodniu. Proszę o słowa otuchy bo narazie jestem przerażona i szczęśliwa jednocześnie. Ściskam wszystkich cieplutko:*

6. Adeline89

Adeline89 Fanka BB :)

7. Alex_m90

Alex_m90 Zaciekawiona BB

A gdzie bedziesz chodzić prywatnie?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

8. emily0308

emily0308 Początkująca w BB

Witam kochane ! :) to moja 4 ciąża :) jedna zakończona sukcesem w 2012 roku , moja kochana córeczka będzie miała w sierpniu 5 lat . Dwie ciążę zakończone poronieniem i teraz wymarzoną i wyczekiwana ciąża z terminem znów na sierpień a dokładnie według usg na 7 sierpnia :) pozdrawiam

9. Shivon

Shivon Początkująca w BB

Hej !Mam na imie Martyna mam 34 l i to moja druga ciaza.Mam juz corke.Jestem W 9 tc

Napisane na FreeMe X4 7HD w aplikacji Forum BabyBoom

10. reklama
  11. Morawka

Morawka Fanka BB :)

To i ja się dopiszę :) Mam na imię Malwina, mieszkam w Jeleniej Górze. Mam 28 lat, jestem biotechnologiem. To bedzie mój drugi dzidziuś. Szymek ma niecałe 2 latka i zanosi się na świetnego starszego brata :)

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom

12. Dorotea.

Dorotea. Zaciekawiona BB

Czekałam z przedstawieniem się do pierwszego usg. Jestem Dorota, mieszkam w Elblągu. Pierwsza ciąża po leczeniu niepłodności, bardzo wyczekana i wystarana ;) Mam 30 lat, termin porodu na 26 sierpnia wstępnie. Byłoby wesoło, gdybym urodziła w tym dniu, bo to jednocześnie dzień urodzin mojego ojca i starszej siostry :)
    Mam plan, aby pracować do końca ciąży :) okaże się jak to będzie ;)

Napisane na Lenovo YT3-850F w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum