reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Hej wszystkim,
Jestem Magda mam 27lat jest to pierwsza ciąża termin 11wrzesnia. Razem dotrwamy:) widzę dużo osób ze Śląska, ja akurat z Krakowa też w sumie blisko.
Na razie mam mieszane uczucia więc szukam tu jak nauczyć się w pelni cieszyć tym doswiadczeniem
Hej ja też jestem z Krakowa :)
 
reklama
Hej ja też jestem z Krakowa :)

Witaj, masz pięknego kota uwielbiam je, aktualnie wyemigrowalam w moje nieskazitelne wschodnie strony bo już nie dawałam rady z tym smogiem a nie mam maseczki, jak Ty dajesz radę? Podobno przez ostatnie dni to prawie klęska ekologiczna jeśli chodzi o powietrze...;(
 
Witaj, masz pięknego kota uwielbiam je, aktualnie wyemigrowalam w moje nieskazitelne wschodnie strony bo już nie dawałam rady z tym smogiem a nie mam maseczki, jak Ty dajesz radę? Podobno przez ostatnie dni to prawie klęska ekologiczna jeśli chodzi o powietrze...;(
Dziekuje :) Teraz akurat mieszkam od 2 lat w Holandii więc tu nigdy nie ma smogu, wybierałam się teraz do Kraka ale o mdłości i smog i egzaminy syna przytrzymały mnie tu. Wybieram się pod koniec kwietnia :)
 
Dziekuje :) Teraz akurat mieszkam od 2 lat w Holandii więc tu nigdy nie ma smogu, wybierałam się teraz do Kraka ale o mdłości i smog i egzaminy syna przytrzymały mnie tu. Wybieram się pod koniec kwietnia :)
Nie polecam ja narazie przyjazdow do krakowa, bo jest tragedia z tym smogiem. Ja mieszkam 15km za krakowem i u mnie ciezko sie oddycha.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Cała małopolska teraz to jeden wielki syf w gminach pod Krakowem wcale nie jest lepiej. Dobrze że moje rodzinne strony nie wiedzą co to smog. Nawet się pytają czy rzeczywiście jest tak źle bo niektórzy myślą że to tylko piswska propaganda:) i są zdziwieni jak opowiadam i pokazuje żółte zdjęcia
 
Cześć dziewczyny, na razie poczytuję dyskretnie, jakoś głupio mi się odzywać przed pierwszą wizytą u gina (w przyszłym tygodniu), bo jeszcze nie wiadomo co tam rośnie i czy w ogóle. Teoretycznie mój termin wypada na samiutki koniec września. To moja pierwsza ciąża, jak na razie fizycznie i psychicznie super, czuję się normalnie jak buddyjski mnich: zen i pełna koncentracja.

Mieszkam we Francji, przed ciążą trenowałam kulturystykę (to tylko tak źle brzmi) kilka lat i planuję w miarę możliwości kontynuować tę formę ruchu jak długo się da :)
 
No głupio może nie, ale w razie gdyby jednak coś było nie tak, to chyba wolę się za bardzo publicznie nie ekscytować :). Wizyta w środę rano. A jak wszystko będzie ok, to wreszcie będę się mogła wygadać rodzicom c:
 
reklama
Witaj fitnessko:) z ćwiczeniami to co lekarz to inne opinie byłam już u 3 różnych i zawsze inna odpowiedź dostawałam:) trenuje crossfit jeden mówił że jestem przyzwyczajona do wysiłku więc nie muszę z niego rezygnować ale muszę się oszczędzać. Druga mówiła że absolutnie żadnych ciężarów tylko joga i pilates a i to nie wszystkie ćwiczenia są dozwolone. A trzeci mówił zeby po prostu ograniczyć i nie przemęczać się bo tętno nie może być u kobiet w ciąży wysokie przez dłuższy czas... Więc jak tu trenować... No i przezucilam się na pilates i nudzę się jak mops. Zapytaj się koniecznie swojego lekarza jaka on ma opinie na ten temat
 
Do góry