reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Czesc! Mysle, ze moge dołączyć do Was :) zrobilam 3 testy i wszystko wskazuje na to, ze zostane MAMA. Nazywam sie Justyna, mam 26 lat, obecnie mieszkam poza granicami naszego kraju o ciaze staraliśmy sie z mezem od 3 miesiecy. Sama jeszcze nie wierze, ze sie udalo
 
reklama
Natalia 25 lat. Mieszkam w Anglii. [emoji4] W lipcu zalatujemy do Polski, mieszkac w Nowym Targu gdzie mamy domek i skąd pochodzę. [emoji4] Mam wspaniałego 29 letniego męża Dominika i prawie 3 letnia coreczke Maje. [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulina :) 34 lata, mężatka od prawie 14 lat, mam 12 letniego syna, jesteśmy z Krakowa a mieszkamy w Holandii, 2 ciąża 6 tydzień [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witaj
Jestem po pierwszej wizycie u położnej która zrobiła tylko długi wywiad i dała skierowanie na badanie krwi. Usg po 10 tyg . dopiero

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj
Jestem po pierwszej wizycie u położnej która zrobiła tylko długi wywiad i dała skierowanie na badanie krwi. Usg po 10 tyg . dopiero

Mi lekarz tez powiedzial, ze dopiero po 10 tygodniu isc do ginekologa bo wczesniej nie ma sensu. Ciagle kombinuje jak to zrobic zeby pojsc wczesniej. Ja juz chce wiedziec czy wszystko dobrze. Poza tym uslyszalam od lekarza ze teraz do konca marca wszystko jest w rekach natuty! Lekarze tutaj nic nie zrobia... :o
Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam wszystkie super mocno! Ja jestem Natalia 28lat z Warszawy. Zaczynam właśnie 8 tygodni bite leżenia na l4. Od 6 lat miałam diagnozę bezpłodności. Wpadłam nagle bez planowania, ból piersi przez 20dni i brak @ skłonił do zrobienia testu. A potem jedno i drugie usg. Miały być blizniaki, ale życie dało dalszą drogę drugiemu. A więc walczę!;) buziaki!
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    348,2 KB · Wyświetleń: 200
Do góry