reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Hej . Wstyd mi bo tez tyle tu juz jestem a tez nic o sobie nie pisalam. Mam na imie Ola. Mam 31lat jestem ze slaska. To moja 2 ciaza .Mam syna Kacper 12 lat z innym partnerem. Aktualnie z moim mezem jestem 9.5 roku malzenstwem od 3 lat. Spodziewamy sie prawdopodobnie blizniakow
 
reklama
No ale wstyd .. taki czas już u Was goszczą a tu nawet się nie przedstawiała [emoji55] Mam na imię Karolina, mam 27 lat [emoji4] to moja druga ciąża... mam córę w wieku 8 lat :)) Mieszkam na Śląsku [emoji4]
 
Witajcie mam na Imię Sylwia lat 27 mam 4 letnia córeczkę Oliwie jestem po 4 wczesnych poronieniach obecnie jestem w kolejnej ciąży mam nadzieje ze tym razem szczęśliwej termin gdzieś na 27/ 30 września <3

Napisane na MediaPad T1 8.0 Pro w aplikacji Forum BabyBoom

Witaj Sylwia, fajnie, że dołączyłaś!

Nati, witaj! Na kiedy masz termin?


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Witajcie mam na Imię Sylwia lat 27 mam 4 letnia córeczkę Oliwie jestem po 4 wczesnych poronieniach obecnie jestem w kolejnej ciąży mam nadzieje ze tym razem szczęśliwej termin gdzieś na 27/ 30 września <3

Napisane na MediaPad T1 8.0 Pro w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj[emoji4] gratuluje pozytywnego testu
Wiesz dlaczego poronilas 4 razy? Robilas jakies badania?

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
Justys dziękuje Ci bardzo :-) :) jeśli chodzi o moje poronienia to Kariotypy ok, wszystkie przeciw ciała ok, trombofila ok , autoinmunologia ok, toczeń ok, koaguologia ok, jedyne co mi tam wyszło to Mutacja Genu MTHFR C677T heterozygota moja nie dawna homocysteina to 14.50 nic innego jak na razie nie znaleziono ....
Mam zdiagnozowane Poronienia Nawykowe
 
Do góry