reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Dzień dobry,
I ja się przedstawię.
Mam na imię Kasia, 26 lat, jestem z okolic Warszawy :) To moja druga ciąża, mam już synka (w marcu skończy 6 lat), termin porodu z usg wychodzi na 30 września, niestety ciężko było nam ustalić termin z OM, bo po prostu nie pamiętam kiedy miałam, dlatego sugeruje się tym z usg :)
Pozdrawiam !
 
reklama
Napisz na priv do Nessi moderatorki z prośbą o przyłączenie do wątku zamkniętego [emoji5]

I witaj wśród wrześniowych mam!


f2w3rjjgpsehityp.png

Napisałam, ale od środy cisza...
 
Witajcie dziewczyny, ja mam na imię Gosia i to moja 3 ciąża. Dzieci mają - córka 3 lata, syn 1,5 roku no i teraz we wrześniu będzie maluszek. Jestem spod Warszawy, mam dobre doświadczenia z forum bo z poprzednimi dziećmi też pisałam i dalej mam kontakt z dziewczynami. Choć teraz będzie mniej czasu to mam nadzieję że będę na bieżąco.
 
reklama
Witajcie dziewczyny, ja mam na imię Gosia i to moja 3 ciąża. Dzieci mają - córka 3 lata, syn 1,5 roku no i teraz we wrześniu będzie maluszek. Jestem spod Warszawy, mam dobre doświadczenia z forum bo z poprzednimi dziećmi też pisałam i dalej mam kontakt z dziewczynami. Choć teraz będzie mniej czasu to mam nadzieję że będę na bieżąco.

Witaj, większość jest już na zamkniętym forum. Napisz proszę do Nessi o przyłączenie [emoji5]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Do góry