reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Moje tez pierwsze. Jeszcze nawet nie zaczęłam zakupów. Zabroniłam babciom kupować cokolwiek. Dopiero koło 6-7 miesiąca. Pokoik czeka na remont, a do mnie jakby jeszcze nie dociera mimo, ze brzuszek już większy i musiałam kupić nowe spodnie :D
 
reklama
Martwię się, oczywiście że tak! Chyba każdy się martwi...
Jem wszystko praktycznie jak wcześniej (poza surowym mięsem i rybami, ale wcześniej też nie jadłam).
Po necie szukam cały czas! Dużo jest sprzecznych informacji więc można się pogubić.
Blogi też czytam, szczególnie polubiłam SuperStyler. Póki co robię też praktycznie to samo co wcześniej, pracuję, sprzątam - tylko nie dźwigam niczego. Jak jestem zmęczona to odpoczywam, no i pierwsze dwa miesiące prawie całe przespałam po pracy. :p:D:)
 
[QUOTE="mishka
u mnie tylko czekolada i czekolada :p[/QUOTE]

Ja staram sie nie jeść słodyczy. Nie kupuje ich w ogóle bo jak leżą w szafce to jem wszystko. Dlatego omijam półki ze słodyczami, a raczej staram sie to robić (kilka razy nie wyszło :p )
 
Witamm was! Mam na imie Malwina i mam 31 lat. Mam juz 8-letniego syna a teraz dzidzius w drodze. Termin na 5 Wrzesnia. Mieszkam w Cork w Irlandii. Chcialabym do was dolaczyc :)
 
Hej mogę dołączyć mam prawie 6 mc córeczkę ale b
To wątek dla przyszłych mam a nie obecnych.
Dziewczyny z liczbą postów od 0 do 50-100 nie będą dodawane, z doświadczenia piszę, że takie osoby się nie udzielają. Jeśli chcecie pisać, możecie pisać tutaj. Nic nie stoi na przeszkodzie by za jakiś czas dodać Was za aktywność.
 
reklama
Do góry