reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

Kamila, 33 lata, Warszawa,
moja czwarta ciąża nie planowana, 2,5 roku temu poronienie w 7 tc.
Test pozytywny 13dpo, 25 dc.
Pół roku temu miałam operacje na wyrostek mam nadzieję ze to nie skomplikuje mi tej ciąży i będzie wszystko ok.
Moje testy
1486108171-aaaaaa.jpeg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :) W lipcu kończę 30 lat, starania od czerwca 2015, w sierpniu 2015 puste jajo płodowe, szczęśliwy cykl również na clo.
Rozumiem :)

eMa87 jeśli ktoś ma problem z zajściem i w końcu mu się uda, to robi wiele testów żeby uwierzyć w swoje szczęście ;)
 
Magda, 27 lat ,Siedlce to moja 3 ciąża ( poprzednie dwie skończyły sie obumarciem ) , po łyżeczkowaniu musieliśmy odczekac pół roku ze starankami no i teraz udało się w pierwszym mozliwym cyklu zajść :)
test robiony dzień po spodziewanej miesiączce
fbaf5586b5ebe32amed.jpg
 
Ja tez ze slaska, jak madagos bardzo aktywni jestemy, jezdzimy na rowerach rozne dystanse po gorach ale nie tylko:) ( w 1 ciazy na rowerze jezdzilam do konca 6miesiaca) wybrzeze naszego morza przejechalismy w 10dni z namiotwm i 11miesiecznym dzieckiem:D niestety z dzieckiem nie zrobi sie juz 100km dziennie;) obecny na stanie 2,5latek jezdzi w przyczepce rowerowej i stawial juz pierwsze szusy na nartach. Wlasnie w piatek wyjezdzamy na narty do wloch:) takze madagos w razie pytan o podroze z dzieckiem i w ciazy,chetnie pomoge:D pierwszy wyjazd objazdowy samochodem na 2tygodnie pojechalismy jak milosz mial 4miesiace, tydzien na nartach, tydzien zwiedzania;)

Poprzednia ciaza zakonczona poronieniem w dzien matki, a teraz udalo sie w 1cs.
 
reklama
Alkihisa mam 28 lat.Po ślubie w sierpniu minie 5 lat.Mamy synka w lipcu skończy 4 latka.Druga ciąża trwała 10tyg i rozwinął się sam pęcherzyk do 8.04.2016r.Test robiony 6 dni po spodziewanej @ .
1486392384-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry