reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

tak. na pierwszej wizycie byłam 3 lutego i lekarz określił 5 tydz. nie mogę się doczekać kolejnej 2 marca. może usłyszę serduszko. mąż się już za wózkami i łóżeczkiem rozgląda i przeżywa że jak będzie dziewczynka to jak on ją upilnuje jak będzie dorastać ;)
ogólnie strasznie przeżywa.
 
reklama
Cześć !
Jestem Eliza, mam dopiero 22,5 lat, jestem z Gdyni, dopiero co skończyłam dziennie studia inżynierskie i zaczęłam magisterskie i okazało się że.. jestem w ciąży. 7 tydz. Z moim partnerem jestem od dwóch lat (ma 23 lata) i mimo, że fasolka nie była planowana jest na pewno owocem wielkiej miłości :)

Trochę sobie jeszcze nie radzę psychicznie z tą całą sytuacją, tym bardziej, że nie mam w tej kwestii wsparcia ze strony rodziców, którzy uważają , że studia były moim priorytetem.... :( Tak bardzo boję się procesu całej ciąży, porodu, połogu, nie mam o niczym pojęcia...
 
Cześć !
Jestem Eliza, mam dopiero 22,5 lat, jestem z Gdyni, dopiero co skończyłam dziennie studia inżynierskie i zaczęłam magisterskie i okazało się że.. jestem w ciąży. 7 tydz. Z moim partnerem jestem od dwóch lat (ma 23 lata) i mimo, że fasolka nie była planowana jest na pewno owocem wielkiej miłości :)

Trochę sobie jeszcze nie radzę psychicznie z tą całą sytuacją, tym bardziej, że nie mam w tej kwestii wsparcia ze strony rodziców, którzy uważają , że studia były moim priorytetem.... :( Tak bardzo boję się procesu całej ciąży, porodu, połogu, nie mam o niczym pojęcia...

Jestem w tej samej sytuacji jesli chodzi o brak pojecia. Z Tym ze ja zaczelam sie starac z partnerem,mam 24 lata on 30. Tez jeszcze studiuje, ostatni semestr;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak. na pierwszej wizycie byłam 3 lutego i lekarz określił 5 tydz. nie mogę się doczekać kolejnej 2 marca. może usłyszę serduszko. mąż się już za wózkami i łóżeczkiem rozgląda i przeżywa że jak będzie dziewczynka to jak on ją upilnuje jak będzie dorastać ;)
ogólnie strasznie przeżywa.

Napewno bardzo przezywa jesli bylo wyczekiwane;) Jeszcze raz bardzo gratuluje i trzymam kciuki ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dołączam i witam! :)
32 lata. Mieszkam w Warszawie, ale w sumie od niedawna. Wśród znajomych nie mam nikogo z dziećmi (chyba, że z dorosłymi) więc trochę się osamotniona z moją (bardzo planowaną) ciążą czuję. Mam wspaniałego męża. Ściskam wszystkie przyszłe mamy!
 
Cześć dziewczyny :)
Agnieszka, niedługo skończę 29 lat, mieszkanka Jeleniej Góry (Dolny Śląsk). Pierwszy test ciążowy zrobiony 28.01, kolejny 30.01 a ostatni 02.02 - wszystkie wyniki pozytywne. 03.02 wizyta u ginekologa, potwierdzona ciąża, było widać pęcherzyk. Planowany termin porodu 10.10. To moja pierwsza ciąża, nieplanowana ale przyjęta bardzo pozytywnie. Kolejna wizyta u ginekologa mam nadzieje 28 lutego, jutro dzwonie się rejestrować. ;)
 
Cześć, mam 30 jeszcze 1 lat [emoji12] , pierwsza ciąża dzięki Ivf, starania od 5 lat, dolnośląskie , termin połowa października [emoji175]
2ae8314f666c02a80b083f9c343e372d.jpg
b65c291be49576cea9671428e3fa2a6b.jpg



I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Do góry