reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

reklama
O, to tutaj się witamy :) OK :)

Nazywam się Emilia, mam 29 lat, chociaż w marcu będzie 30. Mieszkam z moim partnerem w Gdańsku. To pierwsza ciąża, trochę niespodziankowa, bo ślub chcieliśmy brać w przyszłym roku, chociaż jesteśmy już 5 rok ze sobą. Cieszymy się oboje :) A więc nie staraliśmy się dotychczas, fasolka sama postanowiła wspomóc nasz proces decyzyjny. I dobrze, bo czas najwyższy.
 
Cześć dziewczyny!
Ewa, lat 24 (w listopadzie 25), ponad półtora roku po ślubie, a ogolnie jestesmy ze soba 9 lat! 2 poronienia za mną, pierwsze 2 mce po ślubie we wrzesniu w 9 tygodniu (i dopiero wtedu dowiedziałam sie o ciąży, drugie w październiku 2016 w 5 tygodniu. Teraz jestem w 9 tyg i 6 dniu. Od kiedy sie dowiedzialam jestem na tanletkach na podtrzymanie. Najpierw krwiak na macicy, teraz odklejająca sie kosmowka... Jedno maleństwo juz mamy ;-) drugie będzie z nami planowo 7 pazdziernika. Mam nadzieje, ze tym razem się uda... niżej nasz 5 miesieczny Franek :-)
 

Załączniki

  • received_10207409292288596.jpeg
    received_10207409292288596.jpeg
    172,4 KB · Wyświetleń: 152
Witam nazywam sie Klaudyna mam 35 lat mieszkamy sobie 9 lat w Belgi ,mam codownego synka Erica ma 4 latka ,tydz temu dowiedzialam sie o ciazy okolo 6 tydz
Ostatnia miesiaczka 21 stycznia
 

Załączniki

  • 20170225_074707.jpg
    20170225_074707.jpg
    316,8 KB · Wyświetleń: 125
Witam wszystkie Panie ;) mam na imię Agnieszka, 27 lat. Od urodzenia mieszkanka Poznania. Starania rozpoczęliśmy we wrześniu, ostatnia miesiączka 26 grudnia. Pierwsza ciąża, aktualnie 11 tydzień ;) wg lekarza termin porodu na 3 października, ale może być różnie ;) pozdrawiam
 
Witam Kobietki ! Nazywam się Marta,mam 24 lata, jestem z okolic Elbląga. O ciąży dowiedziałam się w 4 tc aktualnie jestem w 8tc. Jesteśmy z mężem pół roku po ślubie, starliśmy się od kilku miesięcy. To nasze pierwsze maleństwo :) Według lekarza mamy termin na 20 października :) Pozdrawiam :)
 
Cześć, jestem Beata, mam 27 lat, mieszkam na Śląsku. Wraz z Mężem spodziewamy się drugiego dziecka. Pierwsza była córeczka Kinga- 4.04.15. Obecnie oczekujemy na szczegółowe informacje bo data OM to 29.12.16, lecz z USG wynika że ciąża jest tydzień młodsza z powodu późniejszej owulacji. Tak więc zamiast 11 tyg. zaczynam jutro 10 tydzień. Termin oscyluje między 5 a 12 października. Miło mi dołączyć do Waszego grona [emoji1]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry