reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie

Cześć tu Kasia w tym roku kończę 26 lat, jestem z miejscowości pod Poznaniem:) To moja pierwsza ciąża, termin na 15 października tak jak koleżanka powyżej ;)
 
reklama
Hej jestem Daria. Mam 24 lata i pierwsze nasze dzieciątko w drodze 14 tc. Wcześniej przedstawiałam się w temacie listopadowych mam bo tak mi wyliczył jakiś internetowy kalkulator. Termin na 26 października dzień po moich imieninach. :)
 
Ooo nie widziałam wcześniej, że tutaj się witamy. Witam wszystkie Październikówki!!! Mam na imię Marta. W grudniu skończę 30 lat.
1 ciąża w 03.2011 zakończona w 38 tc- zdrowy synek.
2 ciąża 07/2016- Aniołek i teraz
3 ciąża 17 tc - nie do końca planowana i z lekką obawą ale jestem dobrej myśli.
 
Hej dziewczyny!
Mam na imię Ania, pochodzę z woj. Łódzkiego. W tym roku skończę 27 lat i obecnie jestem w swojej pierwszej ciąży. Termin mam na początek października, ale wiem już, że będę miała robione cc, więc urodzę pewnie jakoś pod koniec września. Z ogromnym zainteresowaniem czytam co się da na temat ciąży i noworodków, a to wszystko dlatego, że jestem kompletnie zielona w tym temacie :)
 
Hej! Październikowe Mamy czytam już od przeszło miesiąca. Nigdy nie udzielałam aie się na żadnych forach ani portalach społecznościowych. To moj debiut.:)
Mam 24 lata. I jestem 21 tygodniu pierwszej ciąży. Dokładnie 20+5. Zarejestrowałam się żeby móc trochę skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.
Pozdrawiam serdecznie,
Paula.
 
Hej! Październikowe Mamy czytam już od przeszło miesiąca. Nigdy nie udzielałam się się na żadnych forach ani portalach społecznościowych. To mój debiut.:)
Mam 24 lata. I jestem 21 tygodniu pierwszej ciąży. Dokładnie 20+5. Zarejestrowałam się żeby móc trochę skorzystać z Waszej wiedzy i doświadczenia.
Pozdrawiam serdecznie,
Paula.
 
Cześć dziewczyny, postanowiłam dołączyć do Waszego grona, właśnie dziś w niedzielę o 6.00 rano :-D Ach, ta ciążowa bezsenność ;-) Też podczytuję Was od jakiegoś czasu, ale ciągle odkładałam rejestrację. Aż w końcu się zmobilizowałam :-) Mam na imię Natalia, 28 lat i jestem z Krakowa. Dzisiaj to mój 21+3 tc. Czekam na synka :-) Wiem,że dobre duszyczki tutaj slużą radą i wsparciem, to moje pierwsze dziecko więc grunt mój jeszcze grząski. Z Wami na pewno będzie łatwiej i przyjemniej :-D Pozdrawiam ciepło!
 
Hej! Piszę tutaj, bo kilka dni temu pisałam na wątku głównym z pytaniem czy można jeszcze dołączyc do Was na wątku zamkniętym, a potem okazało się, że temat główny też został zamknięty i nie wiem jak się teraz z Wami skontaktowac :( Czy to znaczy , ze nie dopisujecie już nowych osób?
 
Hej ja tak samo pisałam o dołączenie do grupy, napisałam też wiadomość do xBum i też zero odpowiedzi.
Szkoda, że główny wątek został zamknięty, bo można by było dalej na nim pisać...
 
reklama
Ma razie nikogo nie dodajemy .
Możecie utworzyć w pazdziernilowyh mamach , osobmy wątek - dla osob nowych .
Lub moge wam taki utworzyć , pozdrawiam.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 23t1d [emoji594]
 
Do góry