reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

ula21

:-))
Dołączył(a)
31 Lipiec 2009
Postów
206
Miasto
Wrocław
Witajcie listopadowe Mamusie!
Proponuję taki temat abyśmy mogły troszkę lepiej się poznać :biggrin2: i stworzyć podwaliny do sporządzenia Naszej listy :blink:

Imię:
Miejscowość:
Wiek:
Ile dzieci:
Termin porodu:


Trzymajcie się cieplutko :-)
 

Załączniki

  • upload_2017-3-5_10-45-31.gif
    upload_2017-3-5_10-45-31.gif
    1,7 KB · Wyświetleń: 301
  • upload_2017-3-5_10-45-31.gif
    upload_2017-3-5_10-45-31.gif
    1,7 KB · Wyświetleń: 274
reklama
Kasia, 26 lat (27 rocznikowo), okolice Krakowa, trzecia ciąża, 0 dzieci, termin wg OM 07.11 :)
 
Ostatnia edycja:
Jagoda, mieszkam na Mazurach, 26 lat(rocznikowo 27) mam już 20 miesięczną córeczkę Lilianę, termin wg OM 08.11.2017 (PS widzę dużo powalentynkowych dzieciątek:))

dokładnie :) Walentynki były bardzo owocne :D

Kasia
Łodź
lat 27 (urodzę w wieku 28)
syn 3l
termin: 5-10.11 :) trudno powiedzieć

PS. Dziewczyny, wiecie może w jaki sposób przenieść do tego działu ogólny wątek, w którymi piszemy?
 
Cześć laski,
Monika z Kielc, w piątek miałam 27 urodziny i właśnie wtedy zrobiłam teścik, no i taki oto prezencik mi narzeczony sprawił (oczywiście w okolicy walentynkowej) :D
Termin według om jest na 9 listopada. To moja 2 ciąża, dzieci 0.
Zawsze chciałam dowiedzieć się o ciąży w jakiś "ważniejszy" dzień dla mnie, no i się udało. Wierzę, że to dobry (najlepszy!) znak :D
Na forum trafiłam już w zeszłym roku, kiedy to miałam zostać październikową mamą, niestety poprzednia ciąża obumarła ok 7tc, o czym dowiedziałam się w 9tc. Wtedy sobie pomyślałam, że nie będę już pisać na forach, no bo nie chciałam się nastawiać, gdyby znowu miało się tak skończyć.. No ale chęć dzielenia się doświadczeniami z osobami w podobnym stanie jest silniejsza ode mnie :D
Mam nadzieję, że tym razem wszystko zakończy się już sukcesem :)

P.S
PS. Dziewczyny, wiecie może w jaki sposób przenieść do tego działu ogólny wątek, w którymi piszemy?
Chodzi o założenie nowego tematu, w którym piszemy o różnych "pierdołach"? :)
 
Cześć Iśka :) ale super urodziny sobie sprawiłaś :) tzn, sprawiliście :)

Taki temat ogólny jest już założony jakiś czas temu Link do: Listopadowe mamy 2017 ale niestety nie jest "przypięty" do działu "Listopadowe mamy 2017". Chyba tylko moderator może to w jakiś sposób zrobić
 
@89Katia a to szczerze mówiąc ten link, który pokazałas teraz to mnie np nie pojawił się w podforum... mimo, że też jest w dziale przyszłe mamy itd.. jest jakby niewidoczny. No albo ja tak szukać umiem :D
 
reklama
Do góry