reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Witam :). Mam na imię Paulina, mam 26 lat, jest to moja druga ciaza. Pierwsza zakonczona w październiku poronieniem samoistnym w 6tc. Mieszkam w Londynie, a z Polski jestem z dolnego sląska. Termin na 11.12 :)
Witamy[emoji4] mam nadzieję, że teraz już wszystko będzie pięknie [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć, mam na imię Ewa, jestem z Radomia. Mam kochanego męża i dwóch chłopców, Leon z 2012 i Kajtek z 2015. Mamy tez aniolka z 2013 roku. Termin mam na 5 grudnia, ale prawdopodobnie skończy sie cesarka.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć, mam na imię Ewa, jestem z Radomia. Mam kochanego męża i dwóch chłopców, Leon z 2012 i Kajtek z 2015. Mamy tez aniolka z 2013 roku. Termin mam na 5 grudnia, ale prawdopodobnie skończy sie cesarka.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj kwiatek. Ja ze Skarzyska pochodze, wiec niedaleko. Do mamy czesto jezdze.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej hej hej :)
Lepiej późno niż wcale. Do tej pory tylko was podglądałam i powolutku nabierałam ochoty nawiązać z Wami kontakt ;)
Zacznijmy od przedstawienia się,
nazywam się Kasia i urodziłam się na Górnym Śląsku. Mieszkam razem z mężem we wschodnich Niemczech od 7 lat.
W tym roku udało nam się i po raz pierwszy jestem w ciąży.
Ciąża przebiega do tej pory bez żadnych powikłań,problemów i zmartwień :yes:
Dzieciątko przyjdzie na świat 27.12.17 ,ale kto wie?
 
hej hej hej :)
Lepiej późno niż wcale. Do tej pory tylko was podglądałam i powolutku nabierałam ochoty nawiązać z Wami kontakt ;)
Zacznijmy od przedstawienia się,
nazywam się Kasia i urodziłam się na Górnym Śląsku. Mieszkam razem z mężem we wschodnich Niemczech od 7 lat.
W tym roku udało nam się i po raz pierwszy jestem w ciąży.
Ciąża przebiega do tej pory bez żadnych powikłań,problemów i zmartwień :yes:
Dzieciątko przyjdzie na świat 27.12.17 ,ale kto wie?
Witamy :biggrin2:
 
hej hej hej :)
Lepiej późno niż wcale. Do tej pory tylko was podglądałam i powolutku nabierałam ochoty nawiązać z Wami kontakt ;)
Zacznijmy od przedstawienia się,
nazywam się Kasia i urodziłam się na Górnym Śląsku. Mieszkam razem z mężem we wschodnich Niemczech od 7 lat.
W tym roku udało nam się i po raz pierwszy jestem w ciąży.
Ciąża przebiega do tej pory bez żadnych powikłań,problemów i zmartwień :yes:
Dzieciątko przyjdzie na świat 27.12.17 ,ale kto wie?

Witam :) ja również mieszkam w Niemczech ale ale bardziej zachód. Imię już wybrane??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam :) ja również mieszkam w Niemczech ale ale bardziej zachód. Imię już wybrane??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

hej!
Super,że nie jestem sama :) Imię wybrane jeszcze przed ciążą :)
Jestem za klasycznymi imionami,a w mojej sytuacji musiałam jeszcze brać pod uwagę aby imię było łatwe do wymówienia i napisania w obydwu krajach ;)
a jak tam u was?
Gosik96 a masz trochę obaw przed porodem w Niemczech?
 
reklama
hej!
Super,że nie jestem sama :) Imię wybrane jeszcze przed ciążą :)
Jestem za klasycznymi imionami,a w mojej sytuacji musiałam jeszcze brać pod uwagę aby imię było łatwe do wymówienia i napisania w obydwu krajach ;)
a jak tam u was?
Gosik96 a masz trochę obaw przed porodem w Niemczech?

Mam ale to bardziej boje się ze się nie dogadam. Mój niemiecki jest bardzo słaby. Po za tym taka nie wiadomo jak to tu jest w szpitali itp.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry